slide_6.png
slide_5.png
slide_4.png
slide_7.png
slide_1.png
slide_3.png
slide_2.png
SākumsĶīna un Latvija: Viena Ģimene

Sludinājumi

2019.gada 27.februārī 4.klašu skolēnu vecākiem tiks organizēta vecāku sapulce Vircavas ielā 7 pēc grafika!

Informācija par vecāku sapulces organizēšanu 4.klasēs

No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos

Rīgas 34.vidusskola

Kandavas 4, Rīga, LV-1083, tālruņa numurs: 67459090 e-pasts:Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

ir pārzinis Jūsu un Jūsu bērna personas datu apstrādei.

Informācija

Jaunumi

Ķīna un Latvija: Viena Ģimene

No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos

2018.g.29.septembrī Latvijas Universitātes Konfūcija Institūts organizēja svinīgu pasākumu veltītu Konfūcija Institūtu dienai, Rudens vidussvētkiem un Latvijas simtgadei.

Tajā piedalījās dažādas  mācību iestādes un organizācijas. Arī Rīgas 34.vidusskolas pārstāvji: direktores vietniece izglītības jomā Marina Grečaņina, ķīniešu valodas skolotāja Evita Kalme, Dzjuana Liana (jaunā brīvprātīga skolotāja  no Ķīnas) piedalījās pasākumā. Pateicoties  mūzikas skolotājai Svetlanai Šibajevai,  skolas vokālie ansambļi “Oranž” un “Din Don”, dejotāja Gabriela Novikova  (4.e) un trompetists Makars Koļesņiks (8.c). sagatavoja divus priekšnesumus, kas tika iekļauti svētku programmā. Mūsu skolas izglītojamo sniegums  tika augsti novērtēts, gan estētiski, gan lingvistiski, un bērnu fotogrāfijas tika publicētas vienā no galvenajiem mediju resursiem “Xinhua” pirmajā  lappusē. http://www.xinhuanet.com/world/2018-09/30/c_1123506138.htm  Mēs esam gandarīti par to, ka sadarbība ar Konfūcija Institūtu veiksmīgi turpinās.

No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos

No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos

Lai uzlabotu tīmekļa vietnes kvalitāti, ir izmantotas sīkdatnes.

Turpinot izmantot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu glabāšanai jūsū ierīcē.

Piekrītu