slide_6.png
slide_5.png
slide_4.png
slide_7.png
slide_1.png
slide_3.png
slide_2.png
SākumsViesi no Ukrainas

Sludinājumi

No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos

                                          

Rīgas 34.vidusskola

Kandavas 4, Rīga, LV-1083, tālruņa numurs: 67459090 e-pasts:Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

ir pārzinis Jūsu un Jūsu bērna personas datu apstrādei.

Informācija

Jaunumi

Viesi no Ukrainas

No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos

2018. gada 23. novembrī starptautiskā projekta (saistīta ar izglītības sistēmu izpēti Eiropas valstīs) laikā mūsu skolā viesojās Ukrainas mācību iestāžu pārstāvji.

Tikšanās laikā projekta iniciatore no Latvijas puses Jeļena Matjakubova, Latvijas Krievu kultūras biedrības priekšsēdētāja un Latvijas Valsts prezidenta Konsultatīvās padomes locekle mazākumtautību jautājumos, iepazīstināja viesus ar mūsu zemes vēsturi un izglītības sistēmu Latvijā, savukārt direktores vietniece izglītības jomā Marina Grečaņina izstāstīja Rīgas 34. vidusskolas vēsturi, kā arī prezentēja skolas izglītības programmas. Skolas projekta “CLIL (mācību priekšmetu satura un valodu apguves integrētā mācību metode) ieviešana mācību procesā” koordinatore Irina Griņevska pastāstīja par skolas pieredzi šajā jomā.

Viesi apmeklēja četras angļu valodas stundas, trīs krievu valodas stundas, trīs matemātikas stundas, vienu bioloģijas stundu un vienu informātikas stundu 6.A, 6.C, 6.E, 7.A, 7.C, 9.A, 9.C, 9.D,10.B,11.A un11. B klasē.

Pēc tam notika diskusija par izglītības aktivitāšu organizēšanas formām un metodēm, skolotāju un studentu grūtībām mācību priekšmetu apguves procesā, skolotāju prasībām saistībā ar programmu veiksmīgu īstenošanu, iespēju paaugstināt viņu profesionālo kvalifikāciju un skolā īstenotajiem projektiem.

Mūsu viesus iespaidoja nodarbības un prezentācijas. Viesi atzīmēja labvēlību, atvērtību, demokrātiju un augstu skolotāju profesionalitāti, kā arī studentu spēju analizēt, sintezēt un loģiski domāt, lai brīvi paustu viedokli un aizstāvētu intereses. Viņi īpaši atzīmēja skolas sasniegumus, īstenojot CLIL metodi, kā arī novērtēja skolu administrācijas veikto darbu, tehnisko jautājumu risināšanu un skolas mikroklimata uzlabošanu, jo īpaši – klašu telpu aprīkošanu ar projektoriem un interaktīvajām tāfelēm, mobilo atpūtas zonu izveidi koridoros. Atvadoties skolu direktori un vadītāji pateicās par produktīvi pavadīto dienu un novēlēja Rīgas 34. vidusskolai tālāku uzplaukumu un panākumus.

 

Lai uzlabotu tīmekļa vietnes kvalitāti, ir izmantotas sīkdatnes.

Turpinot izmantot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu glabāšanai jūsū ierīcē.

Piekrītu