slide_6.png
slide_5.png
slide_4.png
slide_7.png
slide_1.png
slide_3.png
slide_2.png
Sākums«Dzīvei gatavs»

Sludinājumi

No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos

                                          

 Rīgas 34.vidusskola 

Kandavas 4, Rīga, LV-1083, tālruņa numurs: 67459090 e-pasts:Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

ir pārzinis Jūsu un Jūsu bērna personas datu apstrādei.

Informācija

Jaunumi

«Dzīvei gatavs»

No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos

2018. gada 5. decembrī saskaņā ar Swedbankas izstrādātu programmu «Dzīvei gatavs» 12. klasēs tika organizēta interaktīva angļu valodas mācību stunda par karjeru. Šajā stundā izglītojamie ne tikai paplašināja savas zināšanas mācību priekšmetā, bet arī guva praktisku dzīves pieredzi, iejutās karjeras konsultanta lomā.

Vieslektore Adriāna Kauliņa prezentēja vispieprasītākās nākotnes profesijas. Prezentācijas laikā tika izmantotas daudzveidīgas informatīvas IT platformas. Skolēni strādāja grupās, analizējot tekstus angļu valodā ar praktiskiem piemēriem, kā arī diskutēja par to, kādas profesijas nebūs pieprasītas nākotnē.

Divpadsmito klašu skolēni atzīmēja vajadzību pēc šāda veida pasākumiem, jo ​​tie dod iespēju pielāgoties strauji mainīgajā dzīvē, attīstot sadarbības un komunikācijas prasmes. Bankas pārstāvji atzīmēja mūsu skolēnu ieinteresētību, viņu angļu valodas zināšanas un komunikatīvās prasmes un novēlēja izglītojamajiem veiksmi savas nākotnes profesijas izvēlē.

Lai uzlabotu tīmekļa vietnes kvalitāti, ir izmantotas sīkdatnes.

Turpinot izmantot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu glabāšanai jūsū ierīcē.

Piekrītu