slide_6.png
slide_5.png
slide_4.png
slide_7.png
slide_1.png
slide_3.png
slide_2.png
Sākums6.e klases audzēkņi viesojās ciemos bērnu namā

Sludinājumi

 

Rīgas 34.vidusskola

Kandavas 4, Rīga, LV-1083, tālruņa numurs: 67459090 e-pasts:Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

ir pārzinis Jūsu un Jūsu bērna personas datu apstrādei.

Informācija

Jaunumi

6.e klases audzēkņi viesojās ciemos bērnu namā

No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos

Vai var bērnam iemācīt rūpes un būt laipnam? Protams var, ja pieaugušie paši pieturas pie laipnības un praksē raizējas par citiem cilvēkiem. Tad tiešām pastāv liela iespējamība, ka arī bērni, beidzot skolu, rīkosies līdzīgi. Ar ko sākt? Ar kādu labu darbu!

   21.novembrī 6E klases audzēkņi kopā ar klases audzinātāju Gaļinu Zarembu viesojās ciemos bērnu namā Kapseļu ielā 31. Skolēni un viņu vecāki savāca un nogadāja daudz nepieciešamo mantu un gardumu, parādīja teatrālu uzvedumu, nodziedāja dziesmu un spēlējoties atrada kopīgu valodu ar bērnu nama audzēkņiem. Priekš šiem bērniem sanāca īsti svētki, bet mūsu bērniem notika vērtību pārvērtēšana!

  Labas lietas šobrīd ir īpaši vajadzīgas. Rūpes un uzmanība ir nepieciešama ne tikai cilvēkiem, bet arī dzīvniekiem, augiem, ūdenim, Zemei ... . Mūsu pasaule kļūs vēl skaistāka, ja cilvēki pēc iespējas vairāk darīs labu!

No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos

No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos

Lai uzlabotu tīmekļa vietnes kvalitāti, ir izmantotas sīkdatnes.

Turpinot izmantot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu glabāšanai jūsū ierīcē.

Piekrītu