slide_6.png
slide_5.png
slide_4.png
slide_7.png
slide_1.png
slide_3.png
slide_2.png
SākumsApsveicam "Slavas minūtes" uzvarētājus

Sludinājumi

No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos

No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos

                                                                                 

Rīgas 34.vidusskola izsludina papilduzņemšanu 3., 4., 5. un 7.klasē 2019./2020. mācību gadam  2019.gada 5.jūnijā 111. kabinetā (Kandavas 4) no plkst.10.30 līdz 12.00.  Lūdzam līdzi paņemt Jūsu bērna liecību.

 

Informācija topošiem 10.klases pretendentiem

 2019.gada 17.jūnijā 108.kabinetā (Kandavas ielā 4) no plkst. 9.00 līdz 11.00  notiks reģistrēšana 10.klases programmās. Nepieciešamie dokumenti:

  • pretendenta vecāka vai likumiskā pārstāvja iesniegums
  • apliecības par vispārējo pamatizglītību un sekmju izraksta kopijas, uzrādot oriģinālu
  • sertifikāta par valsts valodas eksāmena rezultātiem kopija, uzrādot oriģinālu

 

Papildus iestājpārbaudījumi notiks:

17.06.2019. – matemātikā 103.kabinetā no plkst.10.00 līdz 11.00

17.06.2019. – bioloģijā  101.kabinetā no plkst.10.00 līdz 11.00

18.06.2019. – fizikā 103.kabinetā no plkst.10.00 līdz 11.00

18.06.2019. - ķīmijā  101.kabinetā no plkst.10.00 līdz 11.00

18.06.2019. – angļu valodā  113.kabinetā no plkst.10.00 līdz 11.00

Uzņemto izglītojamo saraksts tiks publicēts skolas mājas lapā.

 

Rīgas 34.vidusskola

Kandavas 4, Rīga, LV-1083, tālruņa numurs: 67459090 e-pasts:Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

ir pārzinis Jūsu un Jūsu bērna personas datu apstrādei.

Informācija

Jaunumi

Apsveicam "Slavas minūtes" uzvarētājus

No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos

Apsveicam "Slavas minūtes" uzvarētājus!

Horeogrāfija
1.vieta: Jegorenkova Anna 2.c
2.vieta: Djačenko Marija 2.a   

Instrumentāla mūzika
1.vieta: Mazurs Davids 2.a          
2.vieta: Pučinskis Mihails 2.c, Svitņicka Apolonija 2.a

Vokālā mūzika
1.vieta: Ļebedeva Alisa 2.d, Boženkova Margarita 2.a, Giberte Eleonora 2.d
2.vieta: Turguzina Arina 2.c                                 
3.vieta: Sirovs Daniels 2.a, Aboļska Ariana 2.a

Izteiksmīga uzruna
1.vieta: Lerman Ilya 2.a
2.vieta: Ļebedeva Alisa 2.d, Šimanovska Anna Marija 2.d 

Oriģinālais žanrs
1.vieta: Tomilova Karolina 2.b
2.vieta: Dementjeva Viktorija 2.b
3.vieta: Bogataja Milana 2.d, Borisjuka Karina 2.c, Šovkova Ksenija 2.a
No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos

No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos
No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos

Lai uzlabotu tīmekļa vietnes kvalitāti, ir izmantotas sīkdatnes.

Turpinot izmantot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu glabāšanai jūsū ierīcē.

Piekrītu