slide_6.png
slide_5.png
slide_4.png
slide_7.png
slide_1.png
slide_3.png
slide_2.png
SākumsApsveicam "Slavas minūtes" uzvarētājus

Sludinājumi

No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos

Rīgas 34.vidusskola izsludina konkursu un sāk reģistrāciju

iestājpārbaudījumiem uzņemšanai 10.klasē 2019./2020. mācību gadam.

Saite reģistrācijai ir atvērta līdz 2019.gada 25.aprīlim (uzspied šeit)

 

Vispārējās vidējās izglītības vispārizglītojošā virziena mazākumtautību programmai paredzēti šādi iestājpārbaudījumi:

1.Angļu valoda (motivācijas runa) - 29.04.2019. no plkst.14.00 līdz 18.00 (pēc grafika)

2.Matemātika - 30.04.2019. plkst.15.00

 

Vispārējās vidējās izglītības matemātikas, dabaszinību un tehnikas virziena mazākumtautību programmai paredzēti šādi iestājpārbaudījumi:

       Fizikas, matemātikas apakšvirziens

1.Matemātika - 30.04.2019. plkst.15.00

2.Fizika - 02.05.2019. plkst.15.00

       Ķīmijas, bioloģijas apakšvirziens

1.Bioloģija - 07.05.2019. plkst.15.00

2.Ķīmija - 09.05.2019. plkst.15.00

 

Vairāk par uzņemšanu 10.klasē (uzspied šeit)

 

Rīgas 34.vidusskola

Kandavas 4, Rīga, LV-1083, tālruņa numurs: 67459090 e-pasts:Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

ir pārzinis Jūsu un Jūsu bērna personas datu apstrādei.

Informācija

Jaunumi

Apsveicam "Slavas minūtes" uzvarētājus

No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos

Apsveicam "Slavas minūtes" uzvarētājus!

Horeogrāfija
1.vieta: Jegorenkova Anna 2.c
2.vieta: Djačenko Marija 2.a   

Instrumentāla mūzika
1.vieta: Mazurs Davids 2.a          
2.vieta: Pučinskis Mihails 2.c, Svitņicka Apolonija 2.a

Vokālā mūzika
1.vieta: Ļebedeva Alisa 2.d, Boženkova Margarita 2.a, Giberte Eleonora 2.d
2.vieta: Turguzina Arina 2.c                                 
3.vieta: Sirovs Daniels 2.a, Aboļska Ariana 2.a

Izteiksmīga uzruna
1.vieta: Lerman Ilya 2.a
2.vieta: Ļebedeva Alisa 2.d, Šimanovska Anna Marija 2.d 

Oriģinālais žanrs
1.vieta: Tomilova Karolina 2.b
2.vieta: Dementjeva Viktorija 2.b
3.vieta: Bogataja Milana 2.d, Borisjuka Karina 2.c, Šovkova Ksenija 2.a
No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos

No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos
No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos

Lai uzlabotu tīmekļa vietnes kvalitāti, ir izmantotas sīkdatnes.

Turpinot izmantot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu glabāšanai jūsū ierīcē.

Piekrītu