slide_6.png
slide_5.png
slide_4.png
slide_7.png
slide_1.png
slide_3.png
slide_2.png
SākumsSeminārs svešvalodu izglītības ekspertiem, pedagogiem un pasniedzējiem

Sludinājumi

 

Rīgas 34. vidusskola īsteno attālinātu mācīšanos no 23. marta.

Ja Jums nav Mykoob.lv paroles, tad rakstiet e- pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. norādot: skolēna vārdu, uzvārdu, klasi, un kam ir nepieciešama parole – bērnam vai vecākam.

No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos

Direktores informācija par attālināto macību procesu (video - spiest šeit) 

Pamācība vecākiem

Dienas plāns

COVID-19 infekcijas uzliesmojums.

Aktualitātes

Video

 No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos

 

Topošo pirmklasnieku vecāku sanāksme notiks 2020.gada 28.aprīlī plkst. 18.00. Vircavas ielā 7 aktu zāle.

 

 No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos

Bērnu Tiesības

                                          

Rīgas 34.vidusskola

Kandavas 4, Rīga, LV-1083, tālruņa numurs: 67459090 e-pasts:Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

ir pārzinis Jūsu un Jūsu bērna personas datu apstrādei.

Informācija

Jaunumi

Seminārs svešvalodu izglītības ekspertiem, pedagogiem un pasniedzējiem

No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos

Latvijas Universitātes bibliotēkā, 19.,20.,21. februārī Rīgā noritēja seminārs svešvalodu izglītības ekspertiem, pedagogiem un pasniedzējiem ar nosaukumu Mediācijas un daudzkulturālisama/daudzvalodības prasmju vērtēšanas iespējas izglītības procesā.

Mērķi - iepazīstināt ar jaunajām mediācijas un daudzkulturālisma/daudzvalodības prasmju skalām Eiropas kopīgo pamatnostadņu (EKP) valodu apguvei pievienotajos dokumentos.

Kursu nodarbību gaitā dalībniekiem bija iespēja noteikt, cik lielā mērā šīs prasmes ir atspoguļotas jaunajā vispārējās vidējās izglītības standartā svešvalodās, iepazīties ar EKP pieeju un dalīties ar labās prakses piemēriem, kā arī darba grupās izpētīt iespējas, kā vērtēt mediācijas un daudzkulturālisma/daudzvalodības prasmes izglītības procesā. Ar lielu interesi šo semināru apmeklēja arī Rīgas 34. vidusskolas angļu valodas skolotājai, svešvalodu skolotāju metodiskās komisijas vadītāja Jekaterina Mazure.

Ar Eiropas Moderno valodu centra un Eiropas Komisijas atbalstu, semināru organizēja Tajana Kunda VISC vecākā referente, RELANG (Relating language examinations to the common European reference levels of language proficiency) un LATE – Latvijas angļu valodas skolotāju asociācija. Semināra nodarbības vadīja Eiropas Moderno valodu centra eksperti – Jose Noijons no Nīderlandes un Gabors Šžabo no Ungārijas.

Lai uzlabotu tīmekļa vietnes kvalitāti, ir izmantotas sīkdatnes.

Turpinot izmantot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu glabāšanai jūsū ierīcē.

Piekrītu