slide_6.png
slide_5.png
slide_4.png
slide_7.png
slide_1.png
slide_3.png
slide_2.png
SākumsRīgas pilsētas olimpiāžu rezultāti eksakto zinātņu priekšmetos

Sludinājumi

Mācību procesa organizācija 2020./2021. mācību gada I. semestrī

No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos

Informācija no skolas direktores (spiest šeit)

Prezentācija par Mykoob

Ieeja skolā un izeja no skolas 2020./2021.mācību gadā (Vircavas ielā 7)

Ieeja skolā un izeja no skolas 2020./2021.mācību gadā (Kandavas ielā 4)

Sadalījums pa kabinetiem (Kandavas ielā 4)

Mācību darba plāns

Izglītības procesa organizēšana, nodrošinot Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanu

Izglītojamo vecāku un citu nepiederošu personu uzturēšanās kārtība Rīgas 34.vidusskolā

 No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos

 

 No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos

Bērnu Tiesības

                                          

Rīgas 34.vidusskola

Kandavas 4, Rīga, LV-1083, tālruņa numurs: 67459090 e-pasts:Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

ir pārzinis Jūsu un Jūsu bērna personas datu apstrādei.

Informācija

Jaunumi

Rīgas pilsētas olimpiāžu rezultāti eksakto zinātņu priekšmetos

 

 Apsveicam Rīgas pilsētas olimpiāžu eksakto zinātņu priekšmetos uzvarētājus!

 

 

Fizika:

2.vieta

Viktoram Leidmanam, 9. klase

3.vieta

Jurim Keršam, 11. klase;

Mihailam Buņinam, 11. klase;

Atzinība

Ņikitam Pētermanim, 9. klase;

 

Paldies skolotājiem Olgai Vasiļjevai un Marijai Malajai

 

Ķīmija:

2.vieta

Ļeonam Stankevičam, 9.klase;

Atzinība

Ladai Leidmanei, 11.klase;

 

Paldies skolotājai Zojai Griņevskai

 

Matemātika:

1.vieta

Andrejam Petrovam, 5. klase;

Jūlijai Vaikutei, 5. klase;

Jūlijai Zilberei, 5. klase;

Aleksejam Leidmanam, 7. klase;

2.vieta

Dānielam Vaikutim, 5. klase;

Marijai Simonai Dombrovskai, 7. klase;

Jeļenai Česnokovai, 9. Klase

Katrīnai Dankovskai, 9. klase

3.vieta

Kristīnai Neboračko, 5. klase;

Renātei Rasiņai, 5. klase;

Danielam Stepaņenko, 5. klase

Ēvaldam Ņestrojevam, 6. klase;

Lilianai Sidorovai, 6. klase;

Edvardam Ščublinskim, 6. klase;

Poļinai Beļevičai, 7. klase;

Ivanam Piškinam, 7. klase;

Daniilam Balonuškovam, 8. klase;

Antonam Lopateckim, 8. klase;

Irinai Nagornovai, 8. klase;

Ņikitam Meļentjevam, 12. klase

Atzinība

Rolandam, 5. klase;

Annai Petrovai, 6. klase;

Marijai Petrovai, 7. klase;

Katrīnai Zubkovai, 7. klase;

Martai Batmanovai, 8. klase;

Jekaterinai Šeršņovai, 8. klase;

Viktoram Leidmanam, 9. klase

 

 

Paldies skolotājiem Innai Gļebovai, Nadeždai Koļedai, Svetlanai Maļinovai , Olgai Trasko , Raisai Vasiļevskai , Marinai Vasinai

 

Lai uzlabotu tīmekļa vietnes kvalitāti, ir izmantotas sīkdatnes.

Turpinot izmantot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu glabāšanai jūsū ierīcē.

Piekrītu