slide_6.png
slide_5.png
slide_4.png
slide_7.png
slide_1.png
slide_3.png
slide_2.png
SākumsĶīniešu valodas apmācība mūsu skolā

Sludinājumi

Mācību procesa organizācija 2020./2021. mācību gada I. semestrī

No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos

Informācija no skolas direktores (spiest šeit)

Prezentācija par Mykoob

Ieeja skolā un izeja no skolas 2020./2021.mācību gadā (Vircavas ielā 7)

Ieeja skolā un izeja no skolas 2020./2021.mācību gadā (Kandavas ielā 4)

Sadalījums pa kabinetiem (Kandavas ielā 4)

Mācību darba plāns

Izglītības procesa organizēšana, nodrošinot Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanu

Izglītojamo vecāku un citu nepiederošu personu uzturēšanās kārtība Rīgas 34.vidusskolā

 No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos

 

 No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos

Bērnu Tiesības

                                          

Rīgas 34.vidusskola

Kandavas 4, Rīga, LV-1083, tālruņa numurs: 67459090 e-pasts:Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

ir pārzinis Jūsu un Jūsu bērna personas datu apstrādei.

Informācija

Jaunumi

Ķīniešu valodas apmācība mūsu skolā

projekts

Televīzijas kanāls Latvija Re TV izrādīja interesi par ķīniešu valodas apmācību mūsu skolā. 2. martā žurnālisti apmeklēja nodarbību, kas bija veltīta ķīniešu Laternu festivālam. Nodarbību vadīja brīvprātīgā skolotāja no Ķīnas Yuan Yu un ķīniešu valoda skolotāja Evita Kalme.

 

 

4. un 6.aprīlī notika atvērtās ķīniešu valodas nodarbības 6a, 7a, 8a, 9a, 11a un 12a klasēs, kuras tika veltītas, lai izzinātu hieroglifu vēsturi. Brīvprātīgā skolotāja no Ķīnas Yuan Yu katrai klases grupai sagatavoja un novadīja ievadu ķīniešu rakstības vēstures pirmsākumos un iepazīstināja ar mūsdienu hieroglifu rakstības mākslu.

Informācija par ķīniešu valodas atklāto stundu ir šeit:

 

http://www.ci.lu.lv/?p=1333&lang=en

 

Pirmo vietu ķīniešu valodas konkursā “Chinese Bridge”, kuru organizēja Latvijas Universitātes Konfūcija institūts, un kas notika 8.aprīlī Tehniskās Universitātes telpās,  ieguva 8a klases skolniece Anastasija Petrova. Veicinājuma balvas ieguva 9a klases skolniece Sofija Kvernadze un 7a klases skolnieks Jurijs Šibajevs. Pateicamies ķīniešu valodas skolotājai Evitai Kalmei un Yuan Yu par skolnieku sagatavošanu.

2.    

Projekts

Projekts

Lai uzlabotu tīmekļa vietnes kvalitāti, ir izmantotas sīkdatnes.

Turpinot izmantot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu glabāšanai jūsū ierīcē.

Piekrītu