slide_6.png
slide_5.png
slide_4.png
slide_7.png
slide_1.png
slide_3.png
slide_2.png
SākumsSpēle "Eiro skrējiens"

Sludinājumi

Mācību procesa organizācija 2020./2021. mācību gada I. semestrī

No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos

Informācija no skolas direktores (spiest šeit)

Prezentācija par Mykoob

Ieeja skolā un izeja no skolas 2020./2021.mācību gadā (Vircavas ielā 7)

Ieeja skolā un izeja no skolas 2020./2021.mācību gadā (Kandavas ielā 4)

Sadalījums pa kabinetiem (Kandavas ielā 4)

Mācību darba plāns

Izglītības procesa organizēšana, nodrošinot Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanu

Izglītojamo vecāku un citu nepiederošu personu uzturēšanās kārtība Rīgas 34.vidusskolā

 No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos

 

 No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos

Bērnu Tiesības

                                          

Rīgas 34.vidusskola

Kandavas 4, Rīga, LV-1083, tālruņa numurs: 67459090 e-pasts:Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

ir pārzinis Jūsu un Jūsu bērna personas datu apstrādei.

Informācija

Jaunumi

Spēle "Eiro skrējiens"

projekts

Šogad no 2015. gada 25. novembra līdz 2016. gada 25. februārim notika Spēles "Eiro skrējiens" tiešsaistes sacensības. Šo eiro zonas valstīm tradicionālo konkursu Latvijas Banka un Eiropas Centrālā banka (ECB) pirmo reizi rīkoja arī Latvijā, turklāt ar īpašu sacensību finālu Rīgā, Latvijas Bankā.

Finālsacensībās piedalījās četru klašu komandas no trim skolām – Krustpils pamatskolas, Dzelzavas pamatskolas un Rīgas 34. vidusskolas. Šo komandu kapteiņi un dalībnieki ir ne tikai vislielāko punktu skaitu ieguvušie skolēni Latvijas dalībnieku konkurencē, bet uzrādījuši arī labākos rezultātus visā eiro zonā.

Kopumā spēlē visā eiro zonā piedalījās 11 242 interesenti, galvenokārt bērni vecumā no deviņiem līdz 12 gadiem (3. -6. klašu skolēni), tostarp 22.8% jeb 2563 spēlētāji no Latvijas. To 100 spēlētāju vidū, kuri tiešsaistes sacensībās ieguva visaugstāko punktu skaitu, bija 47 skolēni no Latvijas. Mūsu valsts pārstāvji spēles TOP10 ieguva pirmās deviņas vietas.

100 spēlētāju vidū bija ari mūsu skolas skolēni-Jūlija Vaikute (5.c),Daniels Vaikutis (5.c), Aleksejs Voroņins (5.c),Vsevolods Zavjalovs (5.c), Anna Popova (5.c), Anastāsija Dmitrakova (6.b).

3.labāka no visiem dalībniekiem izrādījās mūsu skolas skolniece  un fināla komandas kapteine Jūlija Vaikute. Jūlija ar savu komandu (Alekseju Voroņinu, Vsevolodu Zavjalovu un Polinu Zavjalovu) spraigā cīņā Latvijas finālsacensībās ieguva 4. vietu .Fināla dalībnieki saņēma vērtīgas balvas un Latvijas Bankas un ECB diplomus.

Svinīgajā apbalvošanas ceremonijā Latvijas Bankas prezidents Ilmārs Rimšēvičs pauda gandarījumu par Latvijas bērnu panākumiem spēlē "Eiro skrējiens", parādot izcilus rezultātus visas Eiropas mērogā.

Apsveicam mūsu skolēnus ar izciliem rezultātiem.Projekts

Lai uzlabotu tīmekļa vietnes kvalitāti, ir izmantotas sīkdatnes.

Turpinot izmantot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu glabāšanai jūsū ierīcē.

Piekrītu