slide_6.png
slide_5.png
slide_4.png
slide_7.png
slide_1.png
slide_3.png
slide_2.png
SākumsKonfūcija klases atvēršanas ceremonija

Sludinājumi

 

Rīgas 34.vidusskola

Kandavas 4, Rīga, LV-1083, tālruņa numurs: 67459090 e-pasts:Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

ir pārzinis Jūsu un Jūsu bērna personas datu apstrādei.

Informācija

Jaunumi

Konfūcija klases atvēršanas ceremonija

2017. gada 29. septembrī Rīgas 34.vidusskolā notika Konfūcija klases atvēršanas ceremonija.

 

Pasākumā piedalījās gandrīz 100 cilvēki, tai skaitā Ķīnas Tautas Republikas vēstniecības Latvijā padomnieks Li Tao kungs, Rīgas 34. vidusskolas direktore Nataļja Rogaļevas kundze un direktores vietniece Marina Grečaņinas kundze, Rīgas Domes izglītības komisijas locekle Anna Vladovas kundze, Latvijas Universitātes Konfūcija institūta vadītāji profesors Shang Quanyu kungs un profesors Pēteris Pildegoviča kungs, Rīgas Kultūru vidusskolas un Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas pārstāvji, brīvprātīgie skolotāji no Ķīnas, Rīgas 34.vidusskolas skolotāji, izglītojamie un viņu vecāki, Sinhua Ziņu aģentūras, Latvijas televīzijas un citu plašsaziņas līdzekļu pārstāvji. 


Viesi varēja vērot gleznu un fotogrāfiju izstādi “Galamērķis: Ķīna”, kas saistītas ar ķīniešu kultūru un veltītas Konfūcija klases atvēršanai. Pēc priekšnesumiem un viesu uzrunām tika uzņemta grupas fotogrāfija. Pēc tam līdz Konfūcija klases durvīm viesi sekoja ķīniešu valodas skolotājai Evitai Kalmes kundzei un ķīniešu brīvprātīgajai skolotājai Wu Wei jaunkundzei, kur Nataļja Rogaļeva un Lī Tao kungs atklāja Rīgas 34.vidusskolas Konfūcija klases bronzas plāksni. Evita Kalme un Wu Wei visus iepazīstināja ar klases izveidi. Direktore viesiem un vizuālās mākslas konkursa uzvarētājiem pasniedza lieliskas dāvanas. Pasākums beidzās jaukā atmosfērā.

TV par pasākumu.

Erasmus +

Erasmus +

Erasmus +

Erasmus +

Erasmus +

Lai uzlabotu tīmekļa vietnes kvalitāti, ir izmantotas sīkdatnes.

Turpinot izmantot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu glabāšanai jūsū ierīcē.

Piekrītu