slide_6.png
slide_5.png
slide_4.png
slide_7.png
slide_1.png
slide_3.png
slide_2.png
SākumsProjekts „Erasmus + Employment GO"

Sludinājumi

Prezentācija par el.žurnālu Mykoob

No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos

 

No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos

Pasākumu dienasgrāmata 2017./2018. mācību gadā

 

No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos

Olimpiādes 2017./2018. mācību gadā

 

Rīgas 34.vidusskola

Kandavas 4, Rīga, LV-1083, tālruņa numurs: 67459090 e-pasts:Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

ir pārzinis Jūsu un Jūsu bērna personas datu apstrādei.

Informācija

Jaunumi

Projekts „Erasmus + Employment GO"

Projekts „Erasmus + Employment GO: Using Entrepreneurial ideas to “catch” employment skills for young people from minority background”

 
 

 


 

Projekts „Erasmus + Employment GO: Using Entrepreneurial ideas to “catch” employment skills for young people from minority background” no 01.09.2017 līdz 11.09.2017. Jaunatne darbībā 2017.gadā no 1.09. līdz 11.09.mūsu skolas 9.-12. klases izglītojamie kopā ar projekta koordinatoru angļu valodas skolotāju J. Zinčenko piedalījas projektā “Erasmus + Employment GO: Using Entrepreneurial ideas to “catch” employment skills for young people from minority background”. Projekta ietvaros izglītojamie attīstīja spējas uzņēmējdarbībā, kas ļauj veidot turpmākās izglītības un dzīves virzienus. Viņi izmantoja savas zināšanas, iemaņas un prasmes dažādās dzīves situācijās. Skolēniem tika piedāvātas iespējas ielūkoties un ņemt dalību dažādās reālās dzīves situācijās (filmu skatīšanas, lomu spēles, praktiska darbošanās). Viņi savstarpēji mijiedarbojoties un kopā ar skolotājiem pilnveidoja angļu valodas runāšanas prasmes. Izgītojamie bija ļoti apmierināti ka piedalījās projektā un izteica vēlēšanos vēlreiz piedalīties projektā.

Erasmus +

Erasmus +

Erasmus +

Erasmus +

Erasmus +

Erasmus +

Erasmus +

Erasmus +

Erasmus +

Erasmus +

Lai uzlabotu tīmekļa vietnes kvalitāti, ir izmantotas sīkdatnes.

Turpinot izmantot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu glabāšanai jūsū ierīcē.

Piekrītu