slide_6.png
slide_5.png
slide_4.png
slide_7.png
slide_1.png
slide_3.png
slide_2.png
Sākums

Sludinājumi

1.klases pretendentu reģistrēšana nenotiks no 03.08.2020. līdz 21.08.2020.

 

 No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos

Bērnu Tiesības

                                          

Rīgas 34.vidusskola

Kandavas 4, Rīga, LV-1083, tālruņa numurs: 67459090 e-pasts:Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

ir pārzinis Jūsu un Jūsu bērna personas datu apstrādei.

Informācija

Jaunumi

Dienas nometne "'Arcus"

 

 

No 2016 .gada 24. oktobra līdz 2016.gada 28 oktobrim Rīgas 34.vidusskolā (Kandavas iela 4) tika organizētā dienas nometne "'Arcus".
Nometnes vadītāja Žanna Kazbare.

Lasīt tālāk ...

Informācija no psihologa

 

 

Jauns seminārs!

Lasīt tālāk ...

Karjeras nedēļa "Es būšu...darba tirgū"

projekts

Karjeras nedēļa "Es būšu...darba tirgū" ir klā!!! Veksmīguas un interesantus pasākumus, tikšanās, ekskursijas!

Lasīt tālāk ...

Drošības dienas

projekts

Rīgas 34.vidusskolā Drošības dienu ietvaros valsts policijas pārstāvji nolasīja 5.-8.klašu skolēniem lekcijas par bērnu tiesībām, pienākumiem, drošību internetā un mobingu.

Lasīt tālāk ...

Konkurss ”Rīgas zvirbulis”

 

                                                     APSVEICAM

     izteiksmīgās runas konkursa ”Rīgas zvirbulis” skolas kārtas uzvarētājus!

                                                      I pakāpe

                    Sofija Jefimova 2.c, Anna Krivoja 4.b, Anastasija Bengarde 9.b.

                                                     II pakāpe

D.Čižika 1.d, J.Jacuka 3.b, P.Meļņikova 3.c, N.Šapurova 6.c, D.Pušpure 4.d, L.Sidorova 7.c, A.Petrova 7.c, J.Gerasimova 9.b, M.Koļeda 10.b, A.Holodovs 12.c.

                                                    III pakāpe

E.Kumpiņa 1.c, P.Prosvirova 1.d, A.Alferenkova 2.a, A.Jačmenkina 2.c, M.Mežors 2.c, S.Semjonova 3.b, E.Ņestrojeva 3.c, Ļermans Arye 3.b, A.Čursina 4.c, V.Zagorodnova 4.c, A.Tihenko 4.c, M.Meļņikova 4.d, O.Slastjona 7.c

                                                   ATZINĪBA

D.Veselova 1.c, A.Podskočijs 1.b, J.Boženkova 2.f, K.Suhareva 2.f, G.Novikova 2.e, M.Hmeļņicka 3.e, S.Iljenkova 3.e, M.Kuļiševskis 3.b, Š.M.Tabaka 3.d, P.Bukatova 4.a,  T.Smirnova 4.a, R.Ņikoļins 4.b, A.Slušnaja 4.c, S.Fjodorova 4.e, A.Gamula 5.b, T.Geitus 7.d, K.Zubkova 8.a, S.Švecova 9.c.

Konkursa 2. kārtā Rīgas Skolēnu pilī 21. oktobrī mūsu skolu pārstāvēs D.Čižika, S.Jefimova, A.Krivoja, A.Bengarde, A.Holodovs. Novēlam skolēniem radošu garu un panākumus!

Paldies skolotājām: Aldai Roziņai, Olgai Ņikitinai, Jeļenai Paškovskai, Jeļenai Koļesņikai, Olgai Pauzerei, Raisai Andžānei, Nadeždai Zālītei, Danutai Zadvorņevai, Ingrīdai Celitānei.

 

 

Lasīt tālāk ...

Lai uzlabotu tīmekļa vietnes kvalitāti, ir izmantotas sīkdatnes.

Turpinot izmantot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu glabāšanai jūsū ierīcē.

Piekrītu