slide_6.png
slide_5.png
slide_4.png
slide_7.png
slide_1.png
slide_3.png
slide_2.png
SākumsKarjeras izglītība

Karjeras izglītība

Mūsu skolā notika karjeras izglītības pasākums "Dažādu profesiju darbnīcas". Pasākuma mērķis bija iepazīstināt pamatskolas izglītojamos ar dažādām profesijām un stiprināt profesionālās izglītības prestižu.

Pasākumā tiks organizētas piecas profesionālās darbnīcas, kurās izglītojamiem bija iespēja iedziļināties aktiera, friziera, fitnesa trenera, florista un kosmetologa profesijās.

Komandas ceļo pa stacijām ar ceļojuma karti, uz kuras katrs stacijas eksperts uzliek zīmodziņu, ka komanda ir bijusi attiecīgajā stacijā.

Paldies mūsu ekspertiem par interesantam un lietderīgām jaunām prasmēm un iemaņām!

 
No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos
No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos
No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos

Karjeras nedēļas ietvaros mūsu 4.klases un 9.klases skolēni piedalījās pilsētas pasākumā "Profesiju sīrups". Pasākuma mērķis bija rosināt jauniešu interesi par aktuālajām profesijām. Komandas ceļo pa stacijām ar ceļojuma karti un sadarbojas ar dažādam profesiju ekspertiem.

Paldies organizatoriem un dalībniekiem par lietderīgu pieredzi un labam emocijām!

Mūsu skolā notika pasākums "Izveido savu CV un motivācijas vēstuli" projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 "Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs" (PVS ID 3713) ietvaros.

 

Pasākuma mērķis bija iemācīt izglītojamos pareizi veidot CV un rakstīt Motivācijas vēstuli. Kompetenta speciālista pavadībā skolēni uzzināja, kāda informācija jānorāda CV un Motivācijas vēstulē, lai ieinteresētu darba devēju, noskaidroja, kādi ir galvenie akcenti CV un Motivācijas vēstulē, lai parādītu savu potenciālu; izspēlēja darba interviju.

  

15.09.17. Mūsu skolā notika 11.kl.skolēnu tikšanās ar Dream foundation pārstāvjiem.

Tikšanās laikā skolēni iepazinās ar iespējām iegūt izglītību ārzemēs.

 

Lai uzlabotu tīmekļa vietnes kvalitāti, ir izmantotas sīkdatnes.

Turpinot izmantot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu glabāšanai jūsū ierīcē.

Piekrītu