Informatika.png
zn20_1.png
Guitars.png
11.png
slide_5.png
Sajema.png
33.png
slide_4.png
slide_1.png
China-dance.png
Komforta-diena.png
slide_2.png
Sākums

Sludinājumi

Cienījamie skolēnu vecāki turpmāk, lai iegūtu MS Teams un Mykoob.lv paroles, lūdzu vērsieties: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Mācību procesa organizācija 2022./2023. mācību gada I. semestrī


Klases audzinātāju saraksts 2022./2023.m.g.


Ieeja skolā  un izeja no skolas 2022./2023.mācību gadā.
 

 

Daži ieteikumi veiksmīgām mācībām

Tiešsaistes mācību stundas noteikumi

Izglītojamo vecāku un citu nepiederošu personu uzturēšanās kārtība Rīgas 34.vidusskolā


 bernu tiesibas Bērnu Tiesības

Likuma uzdevums (2. pants)
Šī likuma uzdevums ir noteikt, kādas ir Tavas tiesības, brīvības un to aizsardzība, ņemot vērā, ka Tev kā bērnam ir vajadzīga īpaša aizsardzība un gādība.


Rīgas 34.vidusskola

Kandavas 4, Rīga, LV-1083, tālruņa numurs: 67474059, 67458895; e-pasts:Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ir pārzinis Jūsu un Jūsu bērna personas datu apstrādei (Informācija)


E-adrese:

Jaunumi

Riga Business School (Riga Technical University) iespēja vidusskolēniem izmēģināt studijas biznesa un IT jomās

Vidusskolēni no visas Latvijas ir aicināti piedalīties Riga Business School (www.rbs.lv) trīs nedēļu hibrīda formāta programmā RBS Greenhouse, lai izmēģinātu studijas biznesa un IT bakalaura programmās angļu valodā. RBS Greenhouse ļaus izmēģināt un iejusties starptautiskās un modernās izglītības programmās, kas apsteidz virkni ārvalstu augstskolu piedāvājumu. Riga Business School bakalaura programmas ir kompetencēs balstītas un tās nodrošina starptautisku un modernu izglītību līdrībai tehnoloģiju laikmetā. Pagājušogad programmu absolvēja vairāk kā 50 jaunieši, katrs trešais Riga Business School students ir RBS Greenhouse absolvents. 

LASĪT TĀLĀK>>>

Vecāku klubs

Ļ. cien. vecāki!

Aicinu Jūs uz “Vecāku kluba” semināru 13. decembrī (5.- 6. klase) un 14. decembrī (7.- 8. klase)  plkst. 18:30 Rīgas 34. vidusskola, Kandavas iela 4, 2 stāvs, mazā zāle.

Tēma: “Kā klājas pusaudža vecākiem. Kā palīdzēt bērnam pubertātes pārmaiņu laikā”.

Izrunāsim jums aktuālas jautājumus, dalīsimies pieredzē.

Semināra vadītāja: Jeļena Sivuha izglītības psiholoģe (Мg.psych., sert. psihoterapijas speciālists), tel.: 29 941 951, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

Lasīt tālāk ...

APSVEICAM!

Apsveicam 4.a klases skolēnus ar veiksmīgu piedalīšanos Bērnu un jauniešu centra "Daugmale" konkursā “Pieskati uguni!”

Taisija Duma - II. vieta
Leo Būmanis – III.vieta
Darja Prokopjeva – atzinība
Marika Šardakova – atzinība!
 
Paldies par darbu sākumskolas skolotājai Ņatālijai Gailišai!

APSVEICAM!

Rīgas 34. vidusskolai atkal ir iemesls gavilēt!

Apsveicam 9. b klases skolēnu Arye Lerman ar DIŽĀ STĀSTNIEKA TITULU, kas iegūts Latvijas XXVI stāstnieku konkursā «Teci, teci, valodiņa 2022».

Rīgas vokālistu konkursu “Pār jūriņu, pār Daugavu, Saulītei roku devu…”

Rīgas Bolderājas Jaunā pamatskola 2022.gada 24.novembrī sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldi Rīgas kultūras centrā “Iļģuciems” organizēja Rīgas vokālistu konkursu “Pār jūriņu, pār Daugavu, Saulītei roku devu…”.
Konkursā piedalījās vispārējās izglītības, speciālās izglītības, interešu izglītības iestāžu vokālā žanra solisti un vokālie ansambļi ar vienu vai divām dziesmām latviešu valodā.
Dalībnieki konkursā piedalījās A un B grupās, sākumskolas vecumā (1.-4.klase) un pamatskolas vecumā (5.-9.klase).

Apsveicam konkursa laureātus!

Lasīt tālāk ...