Informatika.png
zn20_1.png
Guitars.png
11.png
slide_5.png
Sajema.png
33.png
China-70.png
slide_4.png
Latv-70.png
slide_1.png
Komforta-diena.png
Sākums

Sludinājumi

Cienījamie skolēnu vecāki turpmāk, lai iegūtu MS Teams un Mykoob.lv paroles, lūdzu vērsieties: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.,norādot bērna klase un vārds, uzvārds un sāvu e-pastu.

 

Mācību procesa organizācija 2023./2024. mācību gada I. semestrī 

Tiešsaistes mācību stundas noteikumi

Izglītojamo vecāku un citu nepiederošu personu uzturēšanās kārtība Rīgas 34.vidusskolā


 bernu tiesibas Bērnu Tiesības

Likuma uzdevums (2. pants)
Šī likuma uzdevums ir noteikt, kādas ir Tavas tiesības, brīvības un to aizsardzība, ņemot vērā, ka Tev kā bērnam ir vajadzīga īpaša aizsardzība un gādība.


Rīgas 34.vidusskola

Kandavas 4, Rīga, LV-1083, tālruņa numurs: 67474059, 67458895; e-pasts:Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ir pārzinis Jūsu un Jūsu bērna personas datu apstrādei (Informācija)


E-adrese:

 

Jaunumi

Skolas muzejām - apsveikums jubilejā no 1.klašu skolēniem

Skolas muzejām - apsveikums jubilejā no 1.klašu skolēniem (FOTO)

LATE – (Latvijas angļu valodas skolotāju asociācija)

2023.g. 25.-27. oktobrī angļu valodas skolotājiem bija iespēja strādāt pie mācību satura un vērtēšanas svarīgiem metodiskiem jautājumiem. Kursu organizēja LATE – (Latvijas angļu valodas skolotāju asociācija) un RELANG - Valodu mācību programmu, pārbaudes darbu un eksāmenu sasaiste ar Eiropas vienoto pamatprincipu kopumu; tā ir organizācija, kura ir kļuvusi par spēcīgu instrumentu valodu izglītības politikas veidošanā Eiropā. Strādājot 3 dienas pie uzdevumu un vērtēšanas tabulu izveides, skolotāji dalījās pieredzē par tēmu "Kā izmantot literatūras un radošus tekstus mācību procesā: kā pārbaudīt skolēnu sniegumu mācību darbā ar literatūras un radošiem tekstiem saskaņā ar CEFR (Eiropas vienotā valodu prasmes līmeņa noteikšanas sistēma).’’

Tika izveidoti radošie uzdevumi uz literatūras tekstu bāzes uz izstrādāti skolēnu snieguma vērtēšanas  kritēriji un  snieguma līmeņu apraksti. Vadoties pēc principiem Ticamība Drošums Taisnīgums, skolotāji izstrādāja pārbaudes darbus Kursos piedalījās Rīgas 34. vidusskolas angļu valodas skolotāja Jekaterina Mazure. Ar skolotāju darba rezultātiem var iepazīties šeit:https://docs.google.com/presentation/d/1P1LllW6jofNC1DVZuqiNlMeMb-JCWAVGeQZdTH3pxk0/edit?usp=sharing

APSVEICAM!

Sveicam angļu valodas valsts 53. olimpiādes dalībnieci Agniia Nikulina 9. a klase un viņas skolotāju Irinu Surkovu ar lielisku startu olimpiādes 2. posmā un iespēju turpināt cīņu olimpiādes 3. posmā.

Apsveicam Latvijas 105.dzimšanas dienā! (10.ab)

Apsveicam Latvijas 105.dzimšanas dienā! >>>

Mūsu attieksme pret dzimteni sākas no attieksmes pret sevi. Šodien es gribu teikt PALDIES saviem 10. klašu bērniem  par  prasmi savienoties kopējā svētku uguntiņā! Īpašs paldies abu klašu Prezidentiem! IVAN un ARTJOM, Jūs patiesi esat PREZIDENTI ar Lielo burtu! Vaņa, Tava prasme organizēt ir apbrīnojama! ARTJOM, Tava prasme piemeklēt skaņu, attēlu un savienot abu klašu sveicienus ir brīnišķīga. Prezidenti, paldies par TO, ka mācējāt sadarboties kopīga darba īstenošanā!

Ar cieņu Jūsu audzinātāja Sandra

Sveicam Latvijas Republikas Proklamēšanas 105.gadadienā!