Informatika.png
zn20_1.png
Guitars.png
11.png
slide_5.png
Sajema.png
33.png
China-70.png
slide_4.png
Latv-70.png
slide_1.png
Komforta-diena.png
Sākums"Youth Life Coaching" projekts

Sludinājumi

Cienījamie skolēnu vecāki turpmāk, lai iegūtu MS Teams un Mykoob.lv paroles, lūdzu vērsieties: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.,norādot bērna klase un vārds, uzvārds un sāvu e-pastu.

 

Mācību procesa organizācija 2023./2024. mācību gada I. semestrī 

Tiešsaistes mācību stundas noteikumi

Izglītojamo vecāku un citu nepiederošu personu uzturēšanās kārtība Rīgas 34.vidusskolā


 bernu tiesibas Bērnu Tiesības

Likuma uzdevums (2. pants)
Šī likuma uzdevums ir noteikt, kādas ir Tavas tiesības, brīvības un to aizsardzība, ņemot vērā, ka Tev kā bērnam ir vajadzīga īpaša aizsardzība un gādība.


Rīgas 34.vidusskola

Kandavas 4, Rīga, LV-1083, tālruņa numurs: 67474059, 67458895; e-pasts:Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ir pārzinis Jūsu un Jūsu bērna personas datu apstrādei (Informācija)


E-adrese:

 

Jaunumi

"Youth Life Coaching" projekts

Youth Life Coaching projekts

Mūsu skola piedalās vairākos starptautiskos projektos. Decembrī, 12.b klases izglītojamie (S. Tatevosjana, I. Zarickis) un angļu valodas skolotājas (M. Barbašina, J. Mališeva) devās uz Lielbritāniju, lai piedalītos "Youth Life Coaching" projektā.

Šim projektam ir divi mērķi:

  • pirmām kārtam - dalībniekiem labāk saprast sevi un atklāt savu potenciālu, lai nākotnē gūtu panākumus;
  • otrais mērķis - iemaņu attīstīšana, ar kuru palīdzību tālākajā dzīvē var palīdzēt citiem cilvēkiem kļūt aktīviem un pašpārliecinātiem.

Projekta pamatā ir neformālas izglītības metodes, kas iekļauj sevi eksperimentālus mācību līdzekļus,tādus kā praktiskās nodarbības un mākslas semināri. Salīdzinot ar citiem projektiem, šis atšķīrās ar nodarbībām, kuru pamatā bija draudzīga komunikācija un prasme uzklausīt citus, kā arī uzticības, pašapziņas un attiecību stiprināšana kā izpausmes elements. Kursa laikā mēs izpētījām sakarus starp cilvēkiem un apkārtējo vidi kā veselīga dzīves veida pamatu.

Youth Life Coaching projekts
Youth Life Coaching projekts