slide_6.png
slide_5.png
slide_4.png
slide_7.png
slide_1.png
slide_3.png
slide_2.png
SākumsDivas pilsētas četras valodas – Polijas skolēnu vizīte mūsu skolā

Sludinājumi

Cienījamie skolēnu vecāki turpmāk, lai iegūtu MS Teams un Mykoob.lv paroles, lūdzu vērsieties: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Mācību procesa organizācija 2021./2022. mācību gada I. semestrī


Kārtība COVID-19 ierobežošanai


Rīkojums par Rīgas 34.vidusskolas 27.08.2020. iekšējo noteikumu Nr.VS34-20-4-nts apturēšanu.

Izglītojamo pārvietošanās pa skolu 2021./2022.mācību gadā (Kandavas ielā 4)

Ieeja skolā un izeja no skolas 2021./2022. mācību gadā (Vircavas ielā 7)

Kabinetu saraksts (Vircavas ielā 7)

Kabinetu saraksts (Kandavas ielā 4)


Attālināto mācību organizācija: KLAŠU ROTĀCIJA (7.-12.klases:JANVĀRIS-MARTS)

Attālināto mācību stundu saraksts 7.-9.kl.

Attālināto mācību stundu saraksts 5.a.kl.(17.01.-21.01)

Attālināto mācību stundu saraksts 7.bcde.,8.cd, 9.a.kl. (17.01.-21.01.)

Attālināto mācību stundu saraksts 10.-12.kl.


Daži ieteikumi veiksmīgām mācībām

Tiešsaistes mācību stundas noteikumi


Informācija par mājas karantīnu

Rīcības algoritms, ja bērnam ir akūtas elpceļu infekcijas slimības pazīmes

Par epidemioloģiskās drošības prasību piemērošanu

Izglītojamo vecāku un citu nepiederošu personu uzturēšanās kārtība Rīgas 34.vidusskolā


 No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos

 


 bernu tiesibas Bērnu Tiesības

Likuma uzdevums (2. pants)
Šī likuma uzdevums ir noteikt, kādas ir Tavas tiesības, brīvības un to aizsardzība, ņemot vērā, ka Tev kā bērnam ir vajadzīga īpaša aizsardzība un gādība.


Rīgas 34.vidusskola

Kandavas 4, Rīga, LV-1083, tālruņa numurs: 67459090 e-pasts:Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ir pārzinis Jūsu un Jūsu bērna personas datu apstrādei (Informācija)


E-adrese:

Jaunumi

Divas pilsētas četras valodas – Polijas skolēnu vizīte mūsu skolā

Polijas skola, Społeczna Szkola Podstawiwa nr 1 STO w Łodzi, uzaicināja Rīgas 34. vidusskolas 7. un 8. klašu skolēnus piedalīties starptautiskajā projektā Divas pilsētas četras valodas.

Projekta mērķis ir izpētīt Latvijas kultūras un valodu īpatnības. Projekta mērķauditorija ir 13 un 14 gadu skolēni un viņu skolotāji.

Projekta gaitā Polijas un Latvijas skolēni piedalījās dažādās aktīvitātēs, saistītas ar kultūru, vēsturi un valodām: polu, latviešu, angļu un vācu. Tika ieplānota arī Polijas skolas Społeczna Szkola Podstawiwa nr 1 STO w Łodzi vizīte Rīgas 34. vidusskolā, bet COVID-19 ierobežojumi šo vizīti apturēja. Tomēr 2021. gada aprilī skolēni un skolotāji satikās tiešsaistē. Tika organizētas divas 7. un 8. klašu skolēnu tikšanās. Skolēni runāja angliski un vāciski, stāstīja par sevi, savu pilsētu, savām ģimenēm un hobijiem. Skolēni un skolotāji jutās gandarīti par iespēju satikties un iepazīties pandēmijas laikā.

Šoruden no 13. līdz 17. septembrim poļu skolēni viesojās mūsu pilsētā. Rīgas 34. vidusskolas skolēni sagatavoja ekskursiju pa savu skolu, kā arī pa Vecrīgu un vēlāk pavadīja jaunus draugus ekskursijās. Programmā ietilpa Jūrmala un Aspazijas māja. Dizaina un tehnoloģiju skolotāja Dace Asne aicināja apmeklēt Salacgrīvu un piedalīties viņas keramikas darbnīcas meistarklasē.  Sigulda un Cēsīs ir lieliskas vietas  vēstures izpētei un rudens dabas skatus baudīšanai. Bet pēdējā diena skolēni izcepa savu klinģeri ”Lāču” maiznīcā. Skolēni sazinājās angliski. Mums bija patiess prieks, ka 12. klases skolēns brīvi runā poliski un varēja sveicināt mūsu viesus viņu dzimtajā valodā. Diemžēl tikai pilnīgi vakcinēti skolēni varēja piedalīties projekta aktivitātēs.

Projekts palīdzēja izprast daudzkultūru un daudzvalodības realitāti, novērtēt savu skolu, pilsētu un kultūru. Pateicoties mūsu skolai, projektam pievienojās vēl trīs valodas: krievu, franču un ķīniešu. Mēs ļoti ceram, ka projekts Divas pilsētas četras valodas ir turpmākās  sadarbības un draudzības sākums.

Pateicāmies mūsu skolēniem: Darjai Burdžibaļanai, Prohoram Danielam Galuščakam, Sviatoslavam Belovolovam (8.c), Edvardam Ščubliņskim un Olgai Križanovskai (12.b), Annai Popovai (11.a), Oļesjai Garjutkinai, Ilijam Popkovam (11.b).

Lai uzlabotu tīmekļa vietnes kvalitāti, ir izmantotas sīkdatnes.

Turpinot izmantot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu glabāšanai jūsū ierīcē.

Piekrītu