Informatika.png
zn20_1.png
Guitars.png
11.png
slide_5.png
Sajema.png
33.png
China-70.png
slide_4.png
Latv-70.png
slide_1.png
Komforta-diena.png
SākumsRīgas Stradiņa Universitāte

Sludinājumi

Cienījamie skolēnu vecāki turpmāk, lai iegūtu MS Teams un Mykoob.lv paroles, lūdzu vērsieties: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.,norādot bērna klase un vārds, uzvārds un sāvu e-pastu.

 

Mācību procesa organizācija 2023./2024. mācību gada I. semestrī 

Tiešsaistes mācību stundas noteikumi

Izglītojamo vecāku un citu nepiederošu personu uzturēšanās kārtība Rīgas 34.vidusskolā


 bernu tiesibas Bērnu Tiesības

Likuma uzdevums (2. pants)
Šī likuma uzdevums ir noteikt, kādas ir Tavas tiesības, brīvības un to aizsardzība, ņemot vērā, ka Tev kā bērnam ir vajadzīga īpaša aizsardzība un gādība.


Rīgas 34.vidusskola

Kandavas 4, Rīga, LV-1083, tālruņa numurs: 67474059, 67458895; e-pasts:Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ir pārzinis Jūsu un Jūsu bērna personas datu apstrādei (Informācija)


E-adrese:

 

Jaunumi

Rīgas Stradiņa Universitāte

7.septembrī 12.b klases skolēni ar ķīmijas skolotāju Karinu Kaleriju Kostrjukovu apmeklēja Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas izglītības tehnoloģiju centru. Skolēniem bija iespēja iekāpt medicīnas studentu kurpēs, sajust, kā ir studēt medicīnu, kā arī  izmēģināt veikt dažādas klīniskās manipulācijas – intramuslkulāras un intravenozas injekcijas, KPR, instrumentālu acu un ausu izmeklēšanu, zīdaiņu aprūpi. Tagad skolēniem ir labāks priekšstats par medicīnas un veselības aprūpes studijām un ārsta un veselības aprūpes speciālista profesijām.