Informatika.png
zn20_1.png
Guitars.png
11.png
slide_5.png
Sajema.png
33.png
slide_4.png
slide_1.png
China-dance.png
Komforta-diena.png
slide_2.png
SākumsLU Konfūcija institūts

Sludinājumi

Cienījamie skolēnu vecāki turpmāk, lai iegūtu MS Teams un Mykoob.lv paroles, lūdzu vērsieties: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Mācību procesa organizācija 2022./2023. mācību gada II. semestrī


Cienījamie topošo pirmklasnieku vecāki!
Publicējam bērnu sarakstus 1.klasei 2023./2024.mācību gadam:

 
 
Lūdzam vecākus, kuru bērni ir sarakstos, iesniegt bērnu dokumentus
(iesniegumu, medicīnisko karti, izziņu no PII).
 
Lūdzu, izmantojiet šādu iesniegumu formu 1. klasē:
 
 


 Ja Jūs neplānojat mācīties mūsu skolā, lūdzam pēc iespējas ātrāk iesniegt atteikumu, lai citiem pretendentiem nevajadzētu ilgi gaidīt savu rindu.
 

Iestājpārbaudījumu organizēšana un skolēnu uzņemšanas kārtība Rīgas valsts ģimnāzijās un vidusskolās 2023./2024.mācību gadā >>>
 
Rīgas 34.vidusskolā iestājpārbaudījumi netiek organizēti!


Klases audzinātāju saraksts 2022./2023.m.g.


Ieeja skolā  un izeja no skolas 2022./2023.mācību gadā.

Daži ieteikumi veiksmīgām mācībām

Tiešsaistes mācību stundas noteikumi

Izglītojamo vecāku un citu nepiederošu personu uzturēšanās kārtība Rīgas 34.vidusskolā


 bernu tiesibas Bērnu Tiesības

Likuma uzdevums (2. pants)
Šī likuma uzdevums ir noteikt, kādas ir Tavas tiesības, brīvības un to aizsardzība, ņemot vērā, ka Tev kā bērnam ir vajadzīga īpaša aizsardzība un gādība.


Rīgas 34.vidusskola

Kandavas 4, Rīga, LV-1083, tālruņa numurs: 67474059, 67458895; e-pasts:Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ir pārzinis Jūsu un Jūsu bērna personas datu apstrādei (Informācija)


E-adrese:


 

Jaunumi

LU Konfūcija institūts

2022. gada 25. augustā Latvijas Universitātes Konfūcija institūts Latvijas Universitātes aulā veiksmīgi rīkoja grāmatu "Tang dzejas izlase" un "Tālajos Austrumos" izdošanas ceremoniju. Latvijas Universitātes Konfūcija institūta direktora profesora Pētera Pildegoviča "Tang dzejas izlases tulkojums" ir pirmais Tang dzejas tulkojums Latvijas vēsturē. Tajā iekļauti 53 slavenu Tangas dinastijas dzejnieku 134 dzejoļi un bijušās Konfūcija institūta sekretāres Marijas Jurso ar roku zīmētas 134 ilustrācijas. "Tālajos Austrumos" ir pirmais latviski tulkotais grāmatas "Mana tautiete Anze" 
tulkojums ķīniešu valodā, ko sarakstījusi latviete Anželika Smirnova, bijusī profesora Pētera Pildegoviča studente, tagad Pekinas universitātes doktorante, aprakstot lielās pārmaiņas mūsdienu Ķīnas laukos. Abas grāmatas izdod Latvijas Universitātes izdevniecība.

Grāmatu izdošanas ceremonijā piedalījās vairāk nekā 100 viesu, tostarp viesi no Ķīnas vēstniecības Latvijā, Latvijas Ārlietu ministrijas, Latvijas Kultūras ministrijas, Latvijas Kultūras ministrijas, Ķīnas Kultūras centra Rīgā, ziņu aģentūras Xinhua, Latvijas Ķīniešu studentu asociācijas, Latvijas Nacionālās bibliotēkas un Latvijas Etnogrāfiskā muzeja, Sonkeigo LS International, Šeņžeņas un Centrāleiropas un Austrumeiropas ekonomikas un kultūras veicināšanas asociācija, Zhejiang Universitātes Medicīnas skola, Latvijas Universitāte, Rīgas Tehniskā universitāte, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija, Baltijas Vācu universitāte, Rīgas 34. vidusskola, Jēkabpils vidusskola, Rīgas 13. vidusskola u. c. 

 Rīgas 34. vidusskolas skolēni sniedza brīnišķīgus priekšnesumus, piemēram, Alisa Ļebedeva dziedāja ķīniešu dziesmu "Jasmīns", Darja Medņikova uz flautas atskaņoja ķīniešu dziesmu "Pateicība", Anna Marija Šimanovska izdejoja ķīniešu deju "Vējš - lidojošs lidojums", Jesenija Kolosova dziedāja ķīniešu dziesmu "Klusā vasara". Anna Ņikitina no Rīgas 1. vidusskolas dziedāja ķīniešu dziesmu "Draugi".