Informatika.png
zn20_1.png
Guitars.png
11.png
slide_5.png
Sajema.png
33.png
slide_4.png
slide_1.png
China-dance.png
Komforta-diena.png
slide_2.png
SākumsEiropas Valodu diena 2022

Sludinājumi

Cienījamie skolēnu vecāki turpmāk, lai iegūtu MS Teams un Mykoob.lv paroles, lūdzu vērsieties: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Mācību procesa organizācija 2022./2023. mācību gada I. semestrī


Klases audzinātāju saraksts 2022./2023.m.g.


Ieeja skolā  un izeja no skolas 2022./2023.mācību gadā.
 

 

Daži ieteikumi veiksmīgām mācībām

Tiešsaistes mācību stundas noteikumi

Izglītojamo vecāku un citu nepiederošu personu uzturēšanās kārtība Rīgas 34.vidusskolā


 bernu tiesibas Bērnu Tiesības

Likuma uzdevums (2. pants)
Šī likuma uzdevums ir noteikt, kādas ir Tavas tiesības, brīvības un to aizsardzība, ņemot vērā, ka Tev kā bērnam ir vajadzīga īpaša aizsardzība un gādība.


Rīgas 34.vidusskola

Kandavas 4, Rīga, LV-1083, tālruņa numurs: 67474059, 67458895; e-pasts:Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ir pārzinis Jūsu un Jūsu bērna personas datu apstrādei (Informācija)


E-adrese:

Jaunumi

Eiropas Valodu diena 2022

Kopš 2001. gada 26.septembra Eiropas Savienības dalībvalstīs  tiek svinēta Eiropas Valodu diena. Tad īpaša uzmanība tiek pievērsta Eiropas valodām, valodu daudzveidībai un to apguvei.

Valodu diena mūsu skolā  laika gaitā ir izvērtusies par  brīnišķīgu tradīciju: tiek rīkoti jauki koncerti, kuros skan dziesmas un dzejoļi vairākās valodās, skolēni rāda aizraujošus skečus dažādās valodās. Šogad skolēni aktīvi piedalās aktivitātēs, kurus piedāvā Eiropas Savienības Māja Rīgā: vārdu kolāža izveidē  “Kāpēc jāmāca valoda?”, interesantā  multilingvālā viktorīnā “Kura valoda tā ir?,” mēles mežģu konkursos, spēlē “Kur es esmu?”, T- krekliņā zīmējuma konkursā,  iepazīstas ar 20 faktiem par valodām un noskatās īsas filmiņas ar atbildēm uz jautājumiem par valodām, kurus neuzdrīkstas uzdot.