Informatika.png
zn20_1.png
Guitars.png
11.png
slide_5.png
Sajema.png
33.png
slide_4.png
slide_1.png
China-dance.png
Komforta-diena.png
slide_2.png
SākumsCIEMOS PIE VALSTS PREZIDENTA

Sludinājumi

Cienījamie skolēnu vecāki turpmāk, lai iegūtu MS Teams un Mykoob.lv paroles, lūdzu vērsieties: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Mācību procesa organizācija 2022./2023. mācību gada II. semestrī


Cienījamie topošo pirmklasnieku vecāki!
Publicējam bērnu sarakstus 1.klasei 2023./2024.mācību gadam:

 
 
Lūdzam vecākus, kuru bērni ir sarakstos, iesniegt bērnu dokumentus
(iesniegumu, medicīnisko karti, izziņu no PII).
 
Lūdzu, izmantojiet šādu iesniegumu formu 1. klasē:
 
 


 Ja Jūs neplānojat mācīties mūsu skolā, lūdzam pēc iespējas ātrāk iesniegt atteikumu, lai citiem pretendentiem nevajadzētu ilgi gaidīt savu rindu.
 

Iestājpārbaudījumu organizēšana un skolēnu uzņemšanas kārtība Rīgas valsts ģimnāzijās un vidusskolās 2023./2024.mācību gadā >>>
 
Rīgas 34.vidusskolā iestājpārbaudījumi netiek organizēti!


Klases audzinātāju saraksts 2022./2023.m.g.


Ieeja skolā  un izeja no skolas 2022./2023.mācību gadā.

Daži ieteikumi veiksmīgām mācībām

Tiešsaistes mācību stundas noteikumi

Izglītojamo vecāku un citu nepiederošu personu uzturēšanās kārtība Rīgas 34.vidusskolā


 bernu tiesibas Bērnu Tiesības

Likuma uzdevums (2. pants)
Šī likuma uzdevums ir noteikt, kādas ir Tavas tiesības, brīvības un to aizsardzība, ņemot vērā, ka Tev kā bērnam ir vajadzīga īpaša aizsardzība un gādība.


Rīgas 34.vidusskola

Kandavas 4, Rīga, LV-1083, tālruņa numurs: 67474059, 67458895; e-pasts:Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ir pārzinis Jūsu un Jūsu bērna personas datu apstrādei (Informācija)


E-adrese:


 

Jaunumi

CIEMOS PIE VALSTS PREZIDENTA

14. novembrī Rīgas pilī Valsts prezidents Egils Levits un Valsts prezidents (2007–2011) Valdis Zatlers atbildēja uz visdažādākajiem jauniešu jautājumiem par Valsts prezidenta ikdienu, darbu un lomu Latvijā sarunā “Vai viegli būt prezidentam demokrātijā?”. Rīgas pils Svētku zālē bija pulcējušies vairāk nekā 350 bērnu no dažādām Latvijas vietām un skolām, kuri piedalījušies konkursā “Iztēlojies sevi Valsts prezidenta amatā un sagatavo valsts svētku uzrunu tautai”.

Mēs varam būt lepni, ka arī Rīgas 34. vidusskolas 9. klašu skolēni (Darja Burdžibaljana, Arye Lerman un Ivans Potjavins) un 10. b klases skolniece Aleksandra Pučkova veiksmīgi iemēģinājuši roku Prezidenta runas rakstīšanā un 12. novembrī kopā ar skolotājām – Svetlanu Sividovu, Veltu Šulci un Sandru Krauzi – piedalījās sarunā par prezidenta lomu demokrātijā. Interesants fakts – Darjas Burdžibaljanas jautājums tika uzdots prezidentiem sarunas sākumā, bet Arye Lerman jautājums – sarunas beigās. Novēlēsim mūsu jauniešiem nākamajā gadā vēl ražīgāku sadarbību ar Valsts prezidenta institūciju! Lai izdodas!

Sarunas laikā jaunieši vēlējās dzirdēt atbildes uz nopietniem jautājumiem, piemēram, kāda ir Valsts prezidenta sadarbība ar valdības vadītāju un Saeimu, kā top Valsts prezidenta runas, kāds ir E. Levita un V. Zatlera viedoklis par to, kā noris Latvijas transformācija uz zaļo aprites ekonomiku un kā abi prezidenti vērtē esošo ģeopolitisko situāciju Baltijas reģionā.

Jauniešus interesēja, kas ir visgrūtākais Valsts prezidenta amatā, kad sākas un kad beidzas Valsts prezidenta darba diena, kā prezidenti pavada brīvo laiku u. c.

 FOTO >>>