Informatika.png
zn20_1.png
Guitars.png
11.png
slide_5.png
Sajema.png
33.png
slide_4.png
slide_1.png
China-dance.png
Komforta-diena.png
slide_2.png
SākumsSPĒLĒSIM ŠEKSPĪRU!

Sludinājumi

Cienījamie skolēnu vecāki turpmāk, lai iegūtu MS Teams un Mykoob.lv paroles, lūdzu vērsieties: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Mācību procesa organizācija 2022./2023. mācību gada II. semestrīIestājpārbaudījumu organizēšana un skolēnu uzņemšanas kārtība Rīgas valsts ģimnāzijās un vidusskolās 2023./2024.mācību gadā >>>
 
Rīgas 34.vidusskolā iestājpārbaudījumi netiek organizēti!
Konkursa nolikums ir pielikumā>>> 

Pieteikums matemātikas konkursam “Ceļošana skaitļu pasaulē"


 

Šogad Rīgas 34.vidusskola pirmo reizi organizē  konkursu “CLILSHAKE” 7. klašu skolēnu komandām, kuras gatavas izmēģināt spēkus dabaszinātņu, sociālo zinātņu  un angļu valodas jomā.

 Dalība konkursā dod iespēju iegūt pieredzi problēmrisināšanā, rīkoties jaunās situācijās, attīstīt pētnieciskās prasmes  un radošas spējas, ka arī  demonstrēt prasmes prezentēt sevi un sadarboties!

Konkursa nolikums ir pielikumā>>> 

Olimpiādes "CLILSHAKE" pieteikums 
Klases audzinātāju saraksts 2022./2023.m.g.


Ieeja skolā  un izeja no skolas 2022./2023.mācību gadā.

Daži ieteikumi veiksmīgām mācībām

Tiešsaistes mācību stundas noteikumi

Izglītojamo vecāku un citu nepiederošu personu uzturēšanās kārtība Rīgas 34.vidusskolā


 bernu tiesibas Bērnu Tiesības

Likuma uzdevums (2. pants)
Šī likuma uzdevums ir noteikt, kādas ir Tavas tiesības, brīvības un to aizsardzība, ņemot vērā, ka Tev kā bērnam ir vajadzīga īpaša aizsardzība un gādība.


Rīgas 34.vidusskola

Kandavas 4, Rīga, LV-1083, tālruņa numurs: 67474059, 67458895; e-pasts:Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ir pārzinis Jūsu un Jūsu bērna personas datu apstrādei (Informācija)


E-adrese:

Jaunumi

SPĒLĒSIM ŠEKSPĪRU!

Šīgada 24. februārī, lai gan rīts sākās ar pamatīgu daudzumu sniega un zināmām problēmām, lai atbristu (lasiet – nokļūtu) līdz skolai, spēlei bija jānotiek tik un tā, un no pulksten 8.30 līdz pulksten 9.45 mūsu skolas Mazajā zālē 10. b klases skolēni «izkāpa» no savas komforta zonas, lai parādītu, kā ir apguvuši britu dramaturga un Teātra tēva Viljama Šekspīra traģēdiju “Hamlets”, un pierādītu, ka teātris, Šekspīrs un sadarbība šajā klasē ir augstā līmenī. Rīgas 34. vidusskolas eksperti – angļu valodas skolotāja Marina Barbašina, krievu valodas skolotājs Pāvels Glušakovs un latviešu valodas skolotāja Ilona Strode – vēroja un komentēja triju komandu (“Hamlets un 7+1 Joriki”, “Dzīvais pūlis”, “Kāds ir jautājums?”) veiktos uzdevumus (tostarp Hamleta monologa “Būt vai nebūt” interpretāciju latviešu, krievu un angļu valodā), kā arī vērtēja skolēnu tulkošanas prasmes. Viltība arī ir spēles sastāvdaļa, un bija mēģinājumi izmantot jau gatavus tulkojumus, kas paslēpti tīmekļa vietņu dzīlēs, taču eksperti šajā ziņā bija ļoti acīgi, nepieļaujot ne mazāko plaģiāta iespēju. Savukārt skolēni atzina, ka garīgā sacensība esot pamatīgi uztrenējusi gan domāšanu, gan attīstījusi sadarbības prasmes.

«Šāda spēle saliedē klasesbiedrus, ļauj vairāk sadraudzēties un māca sadarboties savā starpā. Tam vajadzētu veltīt vairāk laika, lai būtu dota iespēja izpausties pilnīgi visiem,» pēc literārās sacensības savā komentārā raksta 10. b klases skolniece Diāna Pušpure. «Bet tā bija laba pieredze, ar iespēju pārvarēt uzstāšanās bailes.» 

Arī latviešu valodas un literatūras skolotāja Ilona Strode piekrīt, ka «šī pasākuma galvenais ieguvums», viņasprāt, «ir drosme uzstāties un saprast, ka par literatūru var runāt ne tikai literatūras stundās».

Literārā konkursa dalībnieks Kristers Šterns pēc spēles komentārā rakstīs:

«Braucot uz skolu, godīgi sakot, bija nedaudz bail, jo nezināju, kas mani sagaida. Šim pasākumam biju cītīgi sagatavojies. Biju izlasījis traģēdijas «Hamlets» un «Romeo un Džuljeta», biju iemācījies monologu «Būt vai nebūt» divās valodās – latviešu un angļu. Biju apmierināts, ka nokļuvu komandā, kuru pats izvēlējos. Pasākums risinājās pietiekami ātrā tempā, sadarbība komandā bija diezgan laba, visi kaut ko darīja un bija aktīvi iesaistīti pasākuma procesā. Eksperti aktīvi komentēja mūsu sniegumu. Visilgāk un vislabāk man atmiņā noteikti paliks krievu valodas skolotāja-eksperta Pāvela Glušakova komentāri, kad skolēni runāja Hamleta monologu krievu valodā, viņa unikālie uzdevumi par to, kā interpretēt «Būt vai nebūt» monologu. Arī stāsts par to, kā kādas Rīgas skolas direktors pie ieejas uzlīmēja plakātu ar monologu ar viedu nolūku, lika man aizdomāties par personīgajām izvēlēm. Jebkurā gadījumā šī bija jauna pieredze.»

Angļu valodas skolotāja un spēles eksperte Marina Barbašina, atbalstot 10. b klases jaunos censoņus, neskopojas ar labiem vārdiem arī pēcspēles komentārā:

«I want to thank you for your creativity, enthusiasm, your passion. You’ve demonstrated, how talanted you are.»

Divu mācību stundu laikā praktizēt runu trijās valodās ir ekskluzīva iespēja, ko noteikti vajadzētu pēc kāda laika atkārtot… Šī atziņa izskan vairāku spēles dalībnieku pēcspēles viedokļos. Arī skolotāji tam piekrīt un ir gatavi turpināt, piesaistot bērnus ar jaunām idejām.