Informatika.png
zn20_1.png
Guitars.png
11.png
slide_5.png
Sajema.png
33.png
slide_4.png
slide_1.png
China-dance.png
Komforta-diena.png
slide_2.png
SākumsErasmus+ “Grow Green Generation” (2022. – 2023. gg).

Sludinājumi

Cienījamie skolēnu vecāki turpmāk, lai iegūtu MS Teams un Mykoob.lv paroles, lūdzu vērsieties: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Mācību procesa organizācija 2022./2023. mācību gada II. semestrī


Cienījamie topošo pirmklasnieku vecāki!
Publicējam bērnu sarakstus 1.klasei 2023./2024.mācību gadam:

 
 
Lūdzam vecākus, kuru bērni ir sarakstos, iesniegt bērnu dokumentus
(iesniegumu, medicīnisko karti, izziņu no PII).
 
Lūdzu, izmantojiet šādu iesniegumu formu 1. klasē:
 
 


 Ja Jūs neplānojat mācīties mūsu skolā, lūdzam pēc iespējas ātrāk iesniegt atteikumu, lai citiem pretendentiem nevajadzētu ilgi gaidīt savu rindu.
 

Iestājpārbaudījumu organizēšana un skolēnu uzņemšanas kārtība Rīgas valsts ģimnāzijās un vidusskolās 2023./2024.mācību gadā >>>
 
Rīgas 34.vidusskolā iestājpārbaudījumi netiek organizēti!


Klases audzinātāju saraksts 2022./2023.m.g.


Ieeja skolā  un izeja no skolas 2022./2023.mācību gadā.

Daži ieteikumi veiksmīgām mācībām

Tiešsaistes mācību stundas noteikumi

Izglītojamo vecāku un citu nepiederošu personu uzturēšanās kārtība Rīgas 34.vidusskolā


 bernu tiesibas Bērnu Tiesības

Likuma uzdevums (2. pants)
Šī likuma uzdevums ir noteikt, kādas ir Tavas tiesības, brīvības un to aizsardzība, ņemot vērā, ka Tev kā bērnam ir vajadzīga īpaša aizsardzība un gādība.


Rīgas 34.vidusskola

Kandavas 4, Rīga, LV-1083, tālruņa numurs: 67474059, 67458895; e-pasts:Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ir pārzinis Jūsu un Jūsu bērna personas datu apstrādei (Informācija)


E-adrese:


 

Jaunumi

Erasmus+ “Grow Green Generation” (2022. – 2023. gg).

Šī gada pavasari 10. un 11. klašu skolēni no Latvijas (Rīgas 34.vidusskola), Itālijas (IPSSEOA Bernardo Buontalenti) un Spānijas (IES FORAMONTANOS) satika Florencē, kur noslēdzās lielais projekts Erasmus+ “Grow Green Generation” (2022. – 2023. gg).

Projekta galvenais mērķis bija radīt iespējamus risinājumus, kas nākotnē palīdzēs mums saudzēt mūsu planētu un dabu mums apkārt, rūpējoties par dabīgiem resursiem un ievērojot tīrību.

Projektu darba gaitā dalībnieki dalījās ar darba stratēģijām, analizēja jautājumus par vides problēmu nozīmīgumu, īpašu uzmanību pievērot atjaunojamiem enerģijas avotiem un to pārstrādei. Dalībnieki viesojas NYU Villa La Pietra (dārzs un lauksaimniecības zeme) un skolas eko-fermā.

  Apmeklējot kultūras un vēsturei nozīmīgas vietas, draudzīgā atmosfērā skolēni saliedējas  un piedalījās dažādās aktivitātēs un izglītojošās darbnīcās, praktizējot svešvalodas un paplašinot redzesloku. Grupas no Latvijas, Itālijas un Spānijas gatavojas prezentēt savus atskaites projektus, kurus ilgi un cītīgi, visā projekta laikā, gatavoja mājās.

Prezentācija notika 1. martā konferencē Itālijas skolā (IPSSEOA Bernardo Buontalenti), kur katrs dalībvalsts piedāvāja atbildi uz jautājumiem:

Latvija: Kāpēc mūsu labsajūtai ir tik svarīgi būt ilgtspējīgiem?

Spānija: Kāpēc ir tik svarīgi aizliegt plastmasu no okeāniem?

Itālija: Kāpēc ir tik svarīgi aizliegt vienreizlietojamos materiālus ēdināšanas nozarē?

Konferencē piedalījās ne tikai skolēni bet arī Itālijas Buontalenti skolas administrācija,  Museo Salvatore Ferragamo ekologi, pasniedzēji Instituto Marangoni Florence,  NY universitātes pasniedzēji, skolotāji no Florences skolām, Spānijas un Latvijas.

Darbs ritēja tik raiti, ka 6 dienas paskrēja nemanot un bija ļoti skumji atvadīties. Daudzi skolēni uztur kontaktus arī ārpus projekta un varbūt satiksies vēl citos projektos.