Informatika.png
zn20_1.png
Guitars.png
11.png
slide_5.png
Sajema.png
33.png
China-70.png
slide_4.png
Latv-70.png
slide_1.png
Komforta-diena.png
SākumsErasmus+ “Grow Green Generation” (2022. – 2023. gg).

Sludinājumi

Cienījamie skolēnu vecāki, turpmāk, lai iegūtu MS Teams un Mykoob.lv paroles, lūdzu, vērsieties Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.,norādot bērna klasi, vārdu, uzvārdu un savu e-pastu.

 Mācību procesa organizācija 2023./2024. mācību gada 2. semestrī 

 

Rīgas 34.vidusskola aicina Rīgas vispārizglītojošo skolu 5.klašu skolēnu komandas piedalīties matemātikas konkursā “Ceļošana skaitļu pasaulē”. Dalība konkursā dod iespēju veicināt izglītojamo interesi par matemātiku un datoriku, pilnveidot izglītojamo nestandarta uzdevumu un uzdevumu, kas saistīti ar reālo dzīvi, risināšanas prasmes. Pieteikšanās un iespēja reģistrēties tiks atvērta 2024.gada 2.aprīlī.

Rīgas 34.vidusskola aicina Rīgas vispārizglītojošo skolu 4.klašu izglītojamus piedalīties matemātikas konkursā CONUNDRUM. Dalība konkursā dod iespēju attīstīt spēju analizēt un atrasts sakarības starp matemātiskajiem datiem, loģiski secinot un risinot sarežģītākas matemātiskās problēmas.
Pieteikšanas un iespēja reģistrēties tiks atvērta 2024.gada 2.aprīlī. 

Rīgas 34.vidusskola jau otro reizi organizē  konkursu “CLILSHAKE” 7. klašu skolēnu komandām, kuras gatavas izmēģināt spēkus dabaszinātņu, sociālo zinātņu  un angļu valodas jomā.

Dalība konkursā dod iespēju iegūt pieredzi problēmrisināšanā, rīkoties jaunās situācijās, attīstīt pētnieciskās prasmes  un radošas spējas, ka arī  demonstrēt prasmes prezentēt sevi un sadarboties!

Pieteikšanas un iespēja reģistrēties tiks atvērta 2024. gada 25. martā. Klases audzinātāju saraksts 2023./2024.m.g.


Daži ieteikumi veiksmīgām mācībām

Tiešsaistes mācību stundas noteikumi

Izglītojamo vecāku un citu nepiederošu personu uzturēšanās kārtība Rīgas 34.vidusskolā


 bernu tiesibas Bērnu Tiesības

Likuma uzdevums (2. pants)
Šī likuma uzdevums ir noteikt, kādas ir Tavas tiesības, brīvības un to aizsardzība, ņemot vērā, ka Tev kā bērnam ir vajadzīga īpaša aizsardzība un gādība.


Rīgas 34.vidusskola

Kandavas 4, Rīga, LV-1083, tālruņa numurs: 67474059, 67458895; e-pasts:Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ir pārzinis Jūsu un Jūsu bērna personas datu apstrādei (Informācija)


E-adrese:

 

Jaunumi

Erasmus+ “Grow Green Generation” (2022. – 2023. gg).

Projekta galvenais mērķis bija radīt iespējamus risinājumus, kas nākotnē palīdzēs mums saudzēt mūsu planētu un dabu mums apkārt, rūpējoties par dabīgiem resursiem un ievērojot tīrību.

Projektu darba gaitā dalībnieki dalījās ar darba stratēģijām, analizēja jautājumus par vides problēmu nozīmīgumu, īpašu uzmanību pievērot atjaunojamiem enerģijas avotiem un to pārstrādei. Dalībnieki viesojas NYU Villa La Pietra (dārzs un lauksaimniecības zeme) un skolas eko-fermā.

  Apmeklējot kultūras un vēsturei nozīmīgas vietas, draudzīgā atmosfērā skolēni saliedējas  un piedalījās dažādās aktivitātēs un izglītojošās darbnīcās, praktizējot svešvalodas un paplašinot redzesloku. Grupas no Latvijas, Itālijas un Spānijas gatavojas prezentēt savus atskaites projektus, kurus ilgi un cītīgi, visā projekta laikā, gatavoja mājās.

Prezentācija notika 1. martā konferencē Itālijas skolā (IPSSEOA Bernardo Buontalenti), kur katrs dalībvalsts piedāvāja atbildi uz jautājumiem:

Latvija: Kāpēc mūsu labsajūtai ir tik svarīgi būt ilgtspējīgiem?

Spānija: Kāpēc ir tik svarīgi aizliegt plastmasu no okeāniem?

Itālija: Kāpēc ir tik svarīgi aizliegt vienreizlietojamos materiālus ēdināšanas nozarē?

Konferencē piedalījās ne tikai skolēni bet arī Itālijas Buontalenti skolas administrācija,  Museo Salvatore Ferragamo ekologi, pasniedzēji Instituto Marangoni Florence,  NY universitātes pasniedzēji, skolotāji no Florences skolām, Spānijas un Latvijas.

Darbs ritēja tik raiti, ka 6 dienas paskrēja nemanot un bija ļoti skumji atvadīties. Daudzi skolēni uztur kontaktus arī ārpus projekta un varbūt satiksies vēl citos projektos.