Informatika.png
zn20_1.png
Guitars.png
11.png
slide_5.png
Sajema.png
33.png
slide_4.png
slide_1.png
China-dance.png
Komforta-diena.png
slide_2.png
SākumsPavasara svētki Gaiļa gadā

Sludinājumi

Cienījamie skolēnu vecāki turpmāk, lai iegūtu MS Teams un Mykoob.lv paroles, lūdzu vērsieties: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Mācību procesa organizācija 2022./2023. mācību gada I. semestrī


Klases audzinātāju saraksts 2022./2023.m.g.


Ieeja skolā  un izeja no skolas 2022./2023.mācību gadā.
 

 

Daži ieteikumi veiksmīgām mācībām

Tiešsaistes mācību stundas noteikumi

Izglītojamo vecāku un citu nepiederošu personu uzturēšanās kārtība Rīgas 34.vidusskolā


 bernu tiesibas Bērnu Tiesības

Likuma uzdevums (2. pants)
Šī likuma uzdevums ir noteikt, kādas ir Tavas tiesības, brīvības un to aizsardzība, ņemot vērā, ka Tev kā bērnam ir vajadzīga īpaša aizsardzība un gādība.


Rīgas 34.vidusskola

Kandavas 4, Rīga, LV-1083, tālruņa numurs: 67474059, 67458895; e-pasts:Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ir pārzinis Jūsu un Jūsu bērna personas datu apstrādei (Informācija)


E-adrese:

Jaunumi

Pavasara svētki Gaiļa gadā

Katru gadu Ķīnā tradicionāli svin Pavasara svētkus. 27. janvārī mūsu skolā  arī tika svinēts Ķīniešu jaunais gads (Pavasara svētki).  

 Pie mums šajā dienā viesojās Ķīnas Tautas Republikas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Latvijā Huans Juns, Latvijas Universitātes Konfūcija institūta direktori Pēteris Pildegovičs un Šans Cjuanju, Rīgas Izglītības departamenta un Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskā centra pārstāvji, Ušu federācijas pārstāvji, Rīgas Kultūru vidusskolas pedagogi un ķīniešu valodas brīvprātīgie skolotāji. Mūsu skolēni rādīja teātra ainiņas, deklamēja dzejoļus un izpildīja dziesmiņas ķīniešu valodā, kā arī dejoja un demonstrēja kaujas mākslu prasmi. Svētku dalībniekiem tika parādīta prezentācija un videointervija, ka arī filma  par ķīniešu valodas  un  kultūras mācīšanu mūsu skolā. Svētki visiem ļoti patika!
 
 

Skola – līdzdalības starts atbildīgai sabiedrībai

Skola – līdzdalības starts atbildīgai sabiedrībai

Skola – līdzdalības starts atbildīgai sabiedrībai

Skola – līdzdalības starts atbildīgai sabiedrībai