slide_6.png
slide_5.png
slide_4.png
slide_7.png
slide_1.png
slide_3.png
slide_2.png
SākumsPILSĒTAS KONKURSA ​«EMU-ERUDĪTS» REZULTĀTI​

Sludinājumi

Cienījamie skolēnu vecāki turpmāk, lai iegūtu MS Teams un Mykoob.lv paroles, lūdzu vērsieties: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Mācību procesa organizācija 2021./2022. mācību gada I. semestrī

Kārtība COVID-19 ierobežošanai

Rīkojums par Rīgas 34.vidusskolas 27.08.2020. iekšējo noteikumu Nr.VS34-20-4-nts apturēšanu.

Izglītojamo pārvietošanās pa skolu 2021./2022.mācību gadā (Kandavas ielā 4)

Ieeja skolā un izeja no skolas 2021./2022. mācību gadā (Vircavas ielā 7)

Kabinetu saraksts (Vircavas ielā 7)

Kabinetu saraksts (Kandavas ielā 4)

Attālināto mācību organizācija: KLAŠU ROTĀCIJA (7.-12.klases NOVEMBRIS-DECEMBRIS).

Attālināto mācību stundu saraksts 7.-9.kl.

Attālināto mācību stundu saraksts 10.-12.kl.

 

Daži ieteikumi veiksmīgām mācībām

Tiešsaistes mācību stundas noteikumi

Informācija par mājas karantīnu

 

Rīcības algoritms, ja bērnam ir akūtas elpceļu infekcijas slimības pazīmes

Par epidemioloģiskās drošības prasību piemērošanu

Izglītojamo vecāku un citu nepiederošu personu uzturēšanās kārtība Rīgas 34.vidusskolā

 No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos

 

 bernu tiesibas

Bērnu Tiesības

                                          

Rīgas 34.vidusskola

Kandavas 4, Rīga, LV-1083, tālruņa numurs: 67459090 e-pasts:Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

ir pārzinis Jūsu un Jūsu bērna personas datu apstrādei.

Informācija

E-adrese:

Jaunumi

PILSĒTAS KONKURSA ​«EMU-ERUDĪTS» REZULTĀTI​

PILSĒTAS KONKURSA ​«EMU-ERUDĪTS» REZULTĀTI​

 

 

«Ātrais raunds»

1.VIETA – Ilya Lerman - 1.a klase;

                    Veronika Pavlova - 3.c klase.

2.VIETA – Sofija Jefimova - 3.c klase;

                   Sofija Rudnika - 3.c klase.

 

«Gudrais raunds»

1.Vieta Ilya Lerman – 1.a klase;

                 Mihails Fainveics – 2.b klase;

                 Vsevolods Sergejevs 2.c klase;

                 Tomass Zilberts – 3.c klase;

                 Vsevolods Romaņenko – 4.e klase.

2.Vieta – Marija Labecka – 1.b klase;

               Matvejs Savkovs -3.c klase;

               Alans Maksimovičs – 4.e klase.

3.Vieta – Katerina Vasiļjeva – 1.a klase;

                Ņikita Baraņņiks – 3.c klase.

 

«Drošais raunds»

1.vieta –  Milana Blaževiča 2.b kl.

      Sofija Rudnika  3.c kl.

             Matvejs Savkovs  3.c kl.

2.vieta – Marija Labecka 1.b kl.

3.vieta – Marta Labecka 1.b kl.

                Agate Karhu  4.e kl. 

 

«Veiklais raunds»

1.vieta – Marta Labecka – 1.b kl.

                   Marks Rjabikovs – 3.e kl.

2.vieta – Ilya Lerman – 1.a kl.

                   Milana Blaževiča – 2.b kl.

                   Tomass Zilberts – 3.c kl.

                   Arye Lerman – 4.b kl.

3.vieta – Alexander Belov – 1.a kl.

                  Marija Buličeva – 1.c kl.

                  Romans Rundāns – 3.d kl.

                  Ivans Potjavins – 4.c kl.

Lai uzlabotu tīmekļa vietnes kvalitāti, ir izmantotas sīkdatnes.

Turpinot izmantot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu glabāšanai jūsū ierīcē.

Piekrītu