pr_slide_02.jpg
pr_slide_03.jpg
pr_slide_01.jpg
SākumsProjekti

Projekti

Erasmus+ “Grow Green Generation” (2022. – 2023. gg).

VIDEO>>>

Šī gada pavasari 10. un 11. klašu skolēni no Latvijas (Rīgas 34.vidusskola), Itālijas (IPSSEOA Bernardo Buontalenti) un Spānijas (IES FORAMONTANOS) satika Florencē, kur noslēdzās lielais projekts Erasmus+ “Grow Green Generation” (2022. – 2023. gg).

Lasīt tālāk ...

Erasmus+

22. gada septembrī un oktobrī Rīgas 34. vidusskolas skolēni devās aizraujošā ceļojumā Erasmus+ karjeras projekta ietvaros. Šis projekts sniedz iespējas skolēniem un skolotājiem piedalīties starptautiskās apmaiņās un uzlabot savas valodas un kultūras prasmes. Šī konkrētā ceļojuma mērķis bija apmeklēt Rumāniju un Turciju, kur studentiem būs iespēja iegremdēties vietējā kultūrā un izpētīt dažādas jaunas pieredzes.

Lasīt tālāk ...

Future Heroes Latvia

“Grow Green Generation”

Rīgas 34. vidusskolas angļu valodas skolotāju Gaļinas Zarembas un Marijas Perlovas, Elizabetas Greči, Evas Mekači no Itālijas, Marijas Bernālas un Suzanas Realas no Spānijas vadītais projekts “Grow Green Generation” aizsākās 2021. gadā un turpinās 2022. gadā, kura laikā skolēni un skolotāji no Florences, Spānijas un Latvijas dalās darba stratēģijās, analizē jautājumus par vides problēmu nozīmīgumu, īpašu uzmanību pievēršot atjaunojamiem enerģijas avotiem un to pārstrādei. No 2022. gada 25. septembra līdz 30. septembrim Rīgas 34. vidusskola uzņēma delegācijas no Itālijas (IPSSEOA Bernardo Buontalenti) un Spānijas (IES FORAMONTANOS).

Rīgas 34. vidusskola sagaidīja savus draugus un sadarbības partnerus no Itālijas un Spānijas ar neaizmirstamu koncertu, kurā skanēja dziesmas latviešu, angļu, itāļu un spāņu valodā . 11. klases skolēni izpildīja itāļu un spāņu dejas. Koncertu sagatavoja mūsu skolas mūzikas skolotāja Svetlana Šibajeva.

Diskusijas notika par klimata pārmaiņu ietekmi uz cilvēka labklājību. Tikšanās laikā guvām unikālu pieredzi, kas padara mūs bagātākus, palīdz veidot starptautisku redzējumu par izglītības procesiem, mūsu izglītības projekta "Grow Green Generation" identitāti.

CONCERT_34vsk_GROW GREEN GENERATION >>>

Lasīt tālāk ...