pr_slide_02.jpg
pr_slide_03.jpg
pr_slide_01.jpg
SākumsProjektiProjekts "Pathways in Europe"

Projekti

Projekts "Pathways in Europe"

Pathways in Europe

Notiek: 2014. g. - 2017. g.

Kuratori: 3.posms - J.Safonova, N.Rogaļeva, J.Mazure

 

"PIE ~ Perspektīvas un Iespējas Eiropā"

 

Vispārējie mērķi:

  • vairot Eiropas dimensiju izglītībā, sekmējot sadarbības aktivitātes starp septiņām Eiropas valstīm;
  • izpētīt, apzināt, apspriest un pievērsties pamatjautājumiem, kuri nodarbina jauniešu prātus, lai iekļautos un būt konkurētspējīgiem Eiropas darba tirgū;
  • veidot sadarbību starp izglītības un nodarbinātības jomām;
  • paplašināt zināšanas par septiņu iesaistīto valstu kultūras mantojumu.

Specifiskie mērķi:

Izveidot plašu materiālu klāstu un metodiskās izstrādnes, lai paaugstinātu mācību procesa un ārpusklases nodarbību efektivitāti, kā arī izstrādāt priekšlikumus skolas attīstībai un izglītības programmu pilnveidošanai, kas sevī iekļauj prasmju un iemaņu attīstīšanu, profesionālo izglītību un karjeras izvēles konsultācijas, darba pieredzi, uzņēmējdarbības pamatus, kā arī IT, matemātikas un valodas prasmes.

 


 

2016./2017.m.g. ir noslēdzies ”Erasmus+” starptautiskais projekts “PIE – Pathways In Europe”, kas bija veltīts skolēnu karjeras izglītībai, darba tirgus pētīšanai, menedžmenta un mārketinga prasmju attīstīšanai. Skolēni un skolotāji no 7 valstīm (Lielbritānija – Ziemeļīrija, Vācija, Francija, Polija, Dānija, Spānija un Latvija) regulāri tikās, lai īstenotu projekta mērķus, praksē pielietotu IKT iemaņas, piedalītos biznesa spēlēs, kuras atspoguļo reālās dzīves norises. Ziemeļīrijā (St Patrick’s College, Maghera) skolēni mācījās rakstīt biznesa plānu, veidot produktu, veikt tā prezentāciju, lai piesaistītu investīcijas. No mūsu skolas pasākumā piedalījās 9 skolēni no 11. un 12.klasēm, kopumā projektā bija iesaistīti vairāk nekā 60 dažāda vecuma skolēni. Projekts ne tikai palīdzēja mūsu audzēkņiem karjeras izvēles jautājumos, bet arī deva plašu ieskatu Eiropas jauniešu multikultūras un multilingvālā dzīvē.

 Pathways In Europe

 Pathways In Europe

 Pathways In Europe

 Pathways In Europe

 Pathways In Europe

 Pathways In Europe

 Pathways In Europe

 Pathways In Europe

 Pathways In Europe

Lai uzlabotu tīmekļa vietnes kvalitāti, ir izmantotas sīkdatnes.

Turpinot izmantot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu glabāšanai jūsū ierīcē.

Piekrītu