pr_slide_02.jpg
pr_slide_03.jpg
pr_slide_01.jpg
SākumsProjektiErasmus+

Projekti

Erasmus+

22. gada septembrī un oktobrī Rīgas 34. vidusskolas skolēni devās aizraujošā ceļojumā Erasmus+ karjeras projekta ietvaros. Šis projekts sniedz iespējas skolēniem un skolotājiem piedalīties starptautiskās apmaiņās un uzlabot savas valodas un kultūras prasmes. Šī konkrētā ceļojuma mērķis bija apmeklēt Rumāniju un Turciju, kur studentiem būs iespēja iegremdēties vietējā kultūrā un izpētīt dažādas jaunas pieredzes.

22. gada septembrī un oktobrī Rīgas 34. vidusskolas skolēni devās aizraujošā ceļojumā Erasmus+ karjeras projekta ietvaros. Šis projekts sniedz iespējas skolēniem un skolotājiem piedalīties starptautiskās apmaiņās un uzlabot savas valodas un kultūras prasmes. Šī konkrētā ceļojuma mērķis bija apmeklēt Rumāniju un Turciju, kur studentiem būs iespēja iegremdēties vietējā kultūrā un izpētīt dažādas jaunas pieredzes.

Skolotāju pavadībā grupa devās uz abām valstīm, kur piedalījās dažādās aktivitātēs un izglītojošās darbnīcās.  Rumānijā viņi apmeklēja vēsturiskos orientierus un sazinājās ar vietējo sabiedrību, lai uzzinātu vairāk par rumāņu kultūru.  Turcijā viņi izpētīja rosīgo Stambulas pilsētu un uzzināja par valsts bagāto vēsturi un tradīcijām.

Visa brauciena laikā skolēniem bija iespēja praktizēt savas valodas prasmes un veidot dziļāku izpratni par daudzveidīgajām kultūrām, ar kurām viņi sastapās.  Pieredze bija vērtīga un bagātinoša, un skolēni atgriezās mājās ar jaunatklātu izpratni par apkārtējo pasauli.