pr_slide_02.jpg
pr_slide_03.jpg
pr_slide_01.jpg
SākumsProjektiLaba tradicija

Projekti

Laba tradicija

Laba tradicija.

Notiek: 2017.g.jūnījs, 2017.g.septembris.

Piedalījas:: 9.-10.kl. skolnieki

Kuratori: J.Larina, I.Surkova

Laba tradicija. 2017. gada jūnijā un septembrī Rīgas 34.vidusskolas skolēni un skolotāji atkal piedalījās starpautiskajā projektā “International Village” Slovākijā.

Ikgadēja piedalīšanās šajā projektā mūsu skolā ir kļuvusi par tradīciju. Šī gada projekta īpatnība – uz Slovākiju devāmies kopā ar Rīgas 71.vidusskolas un Rīgas 95.vidusskolas skolēniem. Kopumā šogad projektā piedalījās 50 skolēni un 4 skolotāji. Tādējādi, mūsu skolai ir bijusi iespēja popularizēt savu pieredzi un veicināt citu Latvijas skolu dalību starptautiskajos projektos. Tas ir lieliski, jo, pēc skolēnu domām, tādi projekti sekmē un motivē skolēnus apgūt angļu valodu.

Laba tradicija.
Laba tradicija.
Laba tradicija.
Laba tradicija.