Informatika.png
zn20_1.png
Guitars.png
11.png
slide_5.png
Sajema.png
33.png
slide_4.png
slide_1.png
China-dance.png
Komforta-diena.png
slide_2.png
ГлавнаяПрофориентация

Профориентация

 

 

 

piesakies uz RISEBA Karjeras dienu pasākumiem:

20.04 18.00 RISEBA Absolventu panediskusija par Mentoringu

Sadarbībā ar Mentoru klubu

Pieteikties

21.04 12.00 Uzņēmumi pastāstīs par savām prakses iepējām un vakancēm.

pasākums tiešsaistē iepriekšēja reģistrēšanās obligāta

Pieteikties

21.04 18.00 Klātienes vieslekcija sadarbība ar EY par Karjeru globālā uzņēmumā - part tā kā karjera un domāšana mainās un vēl mainīsies

pasākums notiek klātienē, iepriekšēja reģistrēšanās obligāta

Pieteikties

22.04 12.00 -14.00 Acinām tikties klātienē un parunāt par Karjeru pie kafijas tases. visiem, kuri būs iepriekš pieteikušies, krūze kafijas no Caffeine par velti

22.04 12.00-14.00 Pie augstkolas RISEBA ieejas Meža ielā 3 Tevi sagaidīs kafija un uzņēmumu pārstāvji.

Ja būsi iepriekš pieteicies - kafiju uzsaucam!

Pieteikties

Uz tikšanos Karjeras dienu pasākumos, 

Aija Brūvere, ausgstkolas RISEBA Karjeras izaugsmes un Absolventu centra vadītāja Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. 


 

Karjeras nedēļa

Rīgas 34.vidusskolas pedagoga Karjeras konsultanta Jeļenas Matjakubovas Individuālo konsultāciju grafiks:

Pirmdiena 14:00 – 16:00

Trešdiena 15:00 – 17:00 +vecāki

Piektdiena 13:00 – 15:00

Rīgas 34. vidusskolas Karjeras nedēļas pasākumi

 

 

 

RTRIT

VSIA “Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums piedāvā apskatīt “Karjeras dienu 2021” plānu, kas norisināsies attālināti 19.05.2021.

Virtuālā ekskursija, dažādu nodaļu prezentācijas un iespēja uzdot jautājumu un saņemt atbildi uz to.

Informācija

 

 

 

LKA

LKA Latvijas Kultūras koledža aicina 15. maijā Facebook tiešraidē pieslēgties ONLINE ATVĒRTO DURVJU DIENAI!

15. maijā no plkst. 13:00 līdz 16:00 ikviens interesents ir aicināts pieslēgties ONLINE ATVĒRTO DURVJU DIENAI Latvijas Kultūras koledžas Facebook tiešraidē, kuras laikā skatītāji tiks iepazīstināti ar piedāvātajām studiju programmām, studiju procesu un uzņemšanu, tāpat tiksimies ar Latvijas Kultūras koledžas absolventiem un specializāciju vadītājiem.

Atvērto durvju diena notiks divās daļās:

1. Oficiālas daļas tiešraide Latvijas Kultūras koledžas Facebook profilā no plkst. 13:00 līdz 16:00 (iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama);

2. Neoficiālā daļa Zoom platformā, sākums plkst. 18:00 (obligāta iepriekšēja pieteikšanās: https://forms.gle/z5apHDuMQjH6SrS86). Pēc veiksmīgas reģistrēšanās saņemsiet automātisku apstiprinājuma e-pastu.

 

 

 

Turība

NĀC UN IEPAZĪSTI TURĪBU!

Ikviens studēt gribētājs aicināts apmeklēt Biznesa augstskolas Turība Atvērto durvju dienu, kas tiešsaistē norisināsies 29. aprīlī plkst. 17.00. Izpētīt vidi, auditorijas un ielūkoties studiju procesā būs iespējams Facebook un Instagram tiešraidē.

Pasākuma laikā ikvienam studēt gribētājam būs iespēja virtuālā formātā tikties ar studentiem, fakultāšu dekāniem un studiju virzienu vadītājiem, kuri stāstīs par iespējām augstskolā, studiju procesu un piedāvātajām studiju programmām. Tāpat būs iespēja paviesoties lekciju auditorijās, sporta zālē, bibliotēkā, studentu viesnīcā, interaktīvās mācību telpās u.c.

Pasākuma noslēgumā, jautājumu un atbilžu sadaļā, ikvienam būs iespēja uzdot sev interesējošu jautājumu par studiju procesu vai citiem ar augstskolu saistītiem jautājumiem.

 

 

 

RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledža

RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledža lepojas ar vairāk nekā 100 gadu bagātu vēsturi un pieredzi medicīnas izglītībā. Esam mūsdienīga, stabila un pieprasīta izglītības iestāde Latvijā. Kopš 2010. gada esam piederīgi Rīgas Stradiņa universitātei.

Šobrīd Koledža īsteno četras pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības programmas:

 • Ārstniecība ar kvalifikāciju Ārsta palīgs (studiju ilgums 3 gadi),
 • Farmācija ar kvalifikāciju Farmaceita asistents (studiju ilgums 2,5 gadi),
 • Ārstnieciskā masāža ar kvalifikāciju Masieris (studiju ilgums 2 gadi)
 • Ārstniecība ar kvalifikāciju Neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (studiju ilgums 1 gads pēc ārsta palīga kvalifikācijas iegūšanas).

Tāpat Koledžā iespējams apgūt profesionālās vidējās izglītības programmu Zobārstniecība ar kvalifikāciju Zobārsta asistents (mācību ilgums 2 gadi) un arodizglītības programmu Māszinības ar kvalifikāciju Māsas palīgs (mācību ilgums 1 gads).

Reflektants var pieteikties uz valsts apmaksātām budžeta vietām, vai maksas studijām. Uzsākot studijas ir iespēja pretendēt arī uz stipendiju.

RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledža atver virtuālās durvis interesentiem, lai vairāk pastāstītu par studiju iespējām Koledžā. Aicinām uz atvērto durvju dienu 27. aprīlī plkst. 15, lai tiktos tiešsaistē ar studiju programmu vadītājiem, kas vairāk pastāstīs par katras profesijas pienākumiem, programmas saturu un atbildēs uz jūsu jautājumiem. Satiksiet tiešsaistē mūsu studentus, kas dalīsies savā pieredzē, kā arī būs iespēja vairāk uzzināt par uzņemšanas nosacījumiem un datumiem.

Reģistrācijai: Saite

 

 

 

LU Rīgas 1. medicīnas koledža

Ja Tevi saista medicīna un darbs ar cilvēkiem, kā arī vēlies darīt sabiedrībai nozīmīgu darbu, nāc studēt LU Rīgas 1. medicīnas koledžā un kļūsti par VECMĀTI, FARMACEITA ASISTENTU, ĀRSTA PALĪGU, ZOBU TEHNIĶI, ZOBĀRSTA ASISTENTU, MĀSAS PALĪGU, APRŪPĒTĀJU! Māsas palīga un aprūpētāja profesijas var apgūt arī pilngadīga persona ar pamatskolas izglītību.

LU Rīgas 1. medicīnas koledža 2020. gada Latvijas darba devēju aptaujā tika iekļauta TOP 10 ieteiktāko koledžu vidū, kur iesaka apgūt profesiju!

 • Studē Rīgas centrā un dzīvo mājīgā dienesta viesnīcā!
 • Studiju ilgums tikai 1 līdz 3 gadi.
 • Studijas BEZ MAKSAS (atsevišķās studiju programmās pieejamas arī maksas vietas).
 • Iespēja iegūt stipendiju.
 • Koledža sadarbojas ar vairāk nekā 200 prakses bāzēm.
 • 100% nodrošinātas prakses vietas.
 • Augsts absolventu pieprasījums darba tirgū. Arvien pieaugošs atalgojums veselības aprūpē.
 • Studiju vide pietuvināta reālajiem darba apstākļiem: mūsdienīgi simulatori, manipulāciju modeļi, NMP automašīnas modelis un aptiekas modelis.
 • Pasniedzēji – kompetenti nozares profesionāļi un praktiķi.
 • Iespēja turpināt izglītību citās augstākajās mācību iestādēs Latvijā un ārzemēs.
 • Erasmus+ mobilitātes.

Mācību iestādes aizsākumi veidojušies jau kopš 1902. gada, kā rezultātā šodien lepojamies ar bagātu uzkrāto mācību pieredzi un tradīcijām. Pasniedzēji ir atsaucīgi, nodarbību grafiks elastīgs – mācības tiek plānotas, piemērojot studentu vajadzībām. Studijas koledžā iespējams savienot ar nepilnas slodzes darbu. Absolventi koledžu vērtē kā mūsdienīgu un konkurētspējīgu mācību iestādi, kas nemitīgi aug un attīstās. Koledža ir atpazīstama ne tikai Latvijā, bet arī starptautiskajā vidē.

Uzņemšana no š.g. 5. jūlija līdz 6.augustam – elektroniski, no 19.jūlija līdz 6.augustam – klātienē Tomsona ielā 37, Rīgā.

Vairāk informācijas par mācībām https://www.rmk1.lv/lv/ kā arī vari uzdot dažādus interesējošus jautājumus LU Rīgas 1. medicīnas koledžas Facebook vietnē.

 

 

 

Rīgas Stradiņa universitāte

Rīgas Stradiņa universitātes atvērto durvju diena 29. aprīlī plkst. 14.00.

Tikai viens klikšķis ir nepieciešamas, lai atvērtu Rīgas Stradiņa universitātes durvis virtuāli un noskaidrotu visus jautājumus par nākotnes studiju iespējām!

29. aprīlī plkst. 14.00 aicinām topošos studentus skatīties tiešraidi RSU mājaslapā.

Skolēniem un citiem interesentiem būs iespēja nevien sekot līdzi galvenajai tiešraidei, bet arī tikties ar fakultāšu pārstāvjiem ZOOM telpās.

Reģistrācija: Saite

 

 

 

Latvijas Universitāte

Uzzini visu par studiju iespējām virtuālajā pasākumā “Skola 2021 Latvijas Universitātē”!

23. aprīlī no plkst. 11.00 līdz 17.00 Latvijas Universitāte organizēs vēl nebijušu pasākumu – “Skola 2021 Latvijas Universitātē”. Pasākuma laikā visas dienas garumā topošajiem studentiem būs lieliska iespēja piedalīties virtuālās sarunās ar fakultāšu pārstāvjiem un saņemt atbildes uz sev interesējošajiem jautājumiem.

Pasākums “Skola 2021 Latvijas Universitātē” būs kā alternatīva nenotikušajai izstādei “Skola 2021”, kas ik gadu izstāžu zālē ”Ķīpsala” pulcē ievērojamu skaitu interesentu un izglītības iestāžu. Pielāgojoties apstākļiem, pasākums notiks attālināti, taču sniedzot tādu pašu iespēju uzzināt sev nepieciešamo informāciju par studijām Latvijas Universitātē.

“Skola 2021 Latvijas Universitātē” notiks gribustudet.lv tīmekļa vietnē, bet individuālās un grupu sarunas tiks nodrošinātas Zoom platformā, kas topošajiem studentiem sniegs iespēju aprunāties ar savas fakultātes dekānu, studiju programmas direktoru vai studentu, lai uzzinātu pēc iespējas vairāk par izvēlēto studiju programmu, fakultāti un studiju dzīvi kopumā.

Pasākumā “Skola 2021 Latvijas Universitātē” piedalīsies 13 LU fakultāšu pārstāvji (dekāni, studiju programmu vadītāji, studenti), kuri sniegs atbildes par visām 150 LU studiju programmām. Pasākuma laikā būs iespēja uzzināt visu interesējošo arī par LU filiālēm, satiekoties arī ar filiāles pārstāvi.

Piesakies pasākumam, aizpildot pieteikumu formu: Saite

Vairāk par pasākumu un dienas programmu katrai fakultātei var izlasīt www.gribustudet.lv.

 

 

 

Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums

Aicinām PIKC VSIA „Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums” rīkotajās informācijas dienās, kuras notiks no 19.04. – 23.04., plkst. 15:00, tiešsaistē, MS Teams vidē.

Nedēļas garumā, ikvienam mācīties gribētājam būs iespēja attālinātā tiešsaistes formātā tikties ar RTRIT audzēkņiem, skolotājiem un darbiniekiem, kuri pastāstīs par mācību iespējām tehnikumā.

Tāpat būs iespēja iejusties audzēkņu lomā, paviesojoties mācību darbnīcās un dienesta viesnīcā.

Savukārt, ceturtdien, 22.04., plkst.15:00, ar savu pieredzi un veiksmes stāstiem dalīsies vairāki RTRIT absolventi.

 

 

 

EKO STUDENTAM 2021

EKO STUDENTAM 2021 – tā būs īsta studenta gaitu izsekošana nedēļas garumā - gan attālinātā saziņā, gan vienam otru redzot Zoom tiešsaistes aktivitātēs, gan līdzdarbojoties lekcijās.

Sekošana Banku augstskolas studentiem notiks no 26. līdz 30. aprīlim. Reģistrācijas process šim pasākumam ir sācies, un tas turpināsies līdz 20.aprīlim.

REĢISTRĀCIJA SEKO STUDENTAM 2021: Saite

Pasākuma apraksts: Saite

 

 

 

“Pieslēdzies RTU!”

No 19.04. līdz 30.04. norisināsies pasākums “Pieslēdzies RTU!”, kas topošajiem studentiem divas nedēļas ļaus iejusties RTU studentu ādā.

Pasākuma ietvaros katru darba dienas vakaru no plkst.18.00 līdz 19.00 Facebook live raidījumā “Pieslēdzies RTU!” studenti dalīsies savā pieredzē par studijām universitātē un pastāstīs visu, kas varētu interesēt topošo studentu. Skolēniem būs iespēja uzdot reāllaikā jautājumus, uz kuriem tiks atbildēts raidījuma garumā.

Saite uz FB pasākumu: https://www.facebook.com/events/3748277205240870

Papildus skolēniem būs iespēja:

katru darba dienu no 14.00 līdz 16.00, sekojot RTU kontam FB, uzzināt no mūsu studentiem par dažādām RTU studiju programmām;

izzināt kāda konkrēta studenta pieredzi, piedaloties akcijā «Seko studentam!», kas šogad norisināsies “Pieslēdzies RTU!” ietvaros.

Saite uz reģistrēšanos Seko studentam: https://sekostudentam.rtu.lv

Katra diena tiks veltīta vienai fakultātei. Vairāk informācija pielikumā.

 

 

 

Zinātnieku nakts 2021

30. aprīlī, norisināsies Zinātnieku nakts 2021.

Eiropas Zinātnieku nakts ir ikgadējs pasākums, kas apvieno Eiropas zinātniekus un zinātnes interesentus ar mērķi sniegt iespēju skolēniem un citiem interesentiem iepazīties ar jaunākajiem zinātnes sasniegumiem un zinātnieku darbu, viesojoties zinātniskajos institūtos, augstskolās un citās iestādēs, aprunājoties ar pašiem zinātniekiem un iepazīstot zinātnieku ikdienu.

Šogad drošības nolūkos pasākums norisināsies attālināti īpaši sagatavotā platformā www.zinatniekunakts2021.lv (vietne aktīva būs nedēļu pirms pasākuma), tādējādi kļūstot pieejamāks un dodot iespēju tajā piedalīties no jebkuras vietas pasaulē, bet ne mazāk izglītojošs un aizraujošs.

30. aprīlī plkst. 18.00–23.00 platformā vienlaikus darbosies teju 20 tiešraižu kanāli, kuros būs iespējams vērot ap 15 dažādu Latvijas augstskolu un zinātnisko institūciju sagatavotos eksperimentu demonstrējumus, virtuālās ekskursijas, lekcijas, diskusijas, īsfilmas un citas aktivitātes. Daļā no tām (konkursos, viktorīnās, mājās veicamos eksperimentos) skolēniem un citiem interesentiem būs iespēja arī piedalīties un laimēt vērtīgas balvas.

Skolēniem īpaši saistošu programmu padarīs šī gada viesis – Aldis Kalniņš un “Zili brīnumi”, kas piedāvās noskatīties izglītojošu izrādi un piedalīties vairāk nekā 10 interesantos eksperimentos.

Pasākuma aktualitātēm sekot līdzi aicinām: Saite

 

 

 

AUGSTSKOLU ATVĒRTĀS DURVIS 2021 | online

15.aprīlī no plkst. 14.00 - 17.30 notiks forums 11.-12 klašu skolēniem ,,AUGSTSKOLU ATVĒRTĀS DURVIS 2021 | online”.

Atvēriet plakātu lai pāriet uz saiti ar tiešraidi.

Informācija

 

 

 

Transporta un sakaru institūts

Transporta un sakaru institūts (TSI ) aicina ikvienu studēt gribētāju, kā arī viņu vecākus uz Atvērto durvju dienu individuālajām konsultācijām tiešsaistē!

Atvērto durvju dienu laikā būs iespēja uzzināt visu par mūsu piedāvātajām studiju programmām un jaunumiem, to priekšrocībām un unikalitāti, parunāt ar pasniedzējiem un uzzināt visu par atlaidēm un citām lojalitātes programmām!

Reģistrējies un saņem atbildes uz jautājumiem: Saite

 • 14. aprīlis pl.15:00 | Viss par studijām IT, robotikas, elektronikas, datortīklu jomā
 • 15. aprīlis pl.15:00 | Viss par studijām aviācijas un loģistikas jomā
 • 15. aprīlis pl.16:00 | Viss par studijām biznesa un vadības jomā

 

 

 

Bulduru Dārzkopības vidusskola

Uzzini kādas ir apgūstamās mācību programmas mūsu skolā pēc 9. un 12.klases absolvēšanas!

Aicinam uz tikšanos ar mūsu skolas pārstāvjiem Atvērto durvju dienā tiešsaistē!

Tikšanās laikā būs iespēja uzzināt visu par:

 • Apgūstamajām mācību programmām un iegūstamajām kvalifikācijām pēc pamatskolas un vidusskolas absolvēšanas;
 • Uzdot jautājumus mūsu mācību programmu vadītājiem;
 • Iepazīt "vaigā" mūsu skolas personālu;
 • Uzzināt informāciju par dienesta viesnīcām, sporta aktivitātēm skolā un citiem sastošiem jautājumiem;
 • Iepazīt un izstaigāt skolu un skolas apkārtni virtuālā tūrē;
 • Uzzināt visu par ārpusskolas lietām, vietām un aktivitātēm;
 • Piedalīties online viktorīnā "Atpazīsti augu mēģenē!"

Piesakies pasākumām: Saite

 

 

 

Dream Foundation Latvia

Lai veicinātu skolu jauniešu informētību par iespējām jau pēc 9. klases iegūt profesionālu izglītību un ātrāk iekļauties darba tirgū, kā arī mudinātu profesionālās izglītības iestādes fokusēties uz mūsdienu darba tirgū pieprasītu mācību piedāvājumu, Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC) rīko tiešsaistes konferenci "Nākotne gudrā lauksaimniecībā".

Konference notiks 30.martā no pulksten 10.00 līdz 13.30 un būs skatāma www.llkc.lv, kā arī LLKC feisbuka un youtube kontā.

Ikviens interesents šajā dienā varēs iepazīt aktuālo profesiju pieprasījumu lauksaimniecībā, kā arī uzzināt, kurās skolās Latvijā tās iespējams apgūt.

Pasākumā būs pieejama informācija kā par atalgojumu un izaugsmes iespējām dažādās lauksaimniecības profesijās, tā par veiksmes stāstiem, izvēloties savu dzīvi un darbu saistīt ar laukiem.

 

 

 

Dream Foundation Latvia

Ielūdzam 10., 11. un 12. klašu audzēkņus uz Dream Foundation Latvia rīkoto virtuālo sarunu par studijām Japānā - 23. martā plkst. 16:00.

Īpašie viesi pātstāvēs International College of Liberal Arts (iCLA) at Yamanashi Gakuin University pastāstīs par iespējām, kas paveras jauniešiem, izvēloties studijas viņu piedāvātajā brīvās mākslas (jeb Liberal Arts) studiju programmā.

Liberal arts nozīmē ASV augstākās izglītības iestādēm raksturīgo starpdisciplināro pieeju, kas ļauj studiju laikā papildus izvēlētai specialitātei apgūt arī citus priekšmetus, šādi izveidojot sev atbilstošāko studiju programmu. Dažas no piedāvātajām disciplīnām: politikas zinātne, uzņēmējdarbība, valodas, māksla u.c.

Pieteikties dalībai var šeit: Saite

Vairāk informācijas par universitāti un Libral Arts programmu: Saite

Pasākums ir bez maksas un noritēs angļu valodā.

 

 

 

''HOTEL SCHOOL'' Viesnīcu biznesa koledža

''HOTEL SCHOOL'' Viesnīcu biznesa koledža ielūdz topošos studentus, viņu draugus un vecākus Atvērto durvju dienām 2021.

Atvērto durvju dienas 2021 notiks tiešsaistē 30. martā plkst. 16:00!

Šogad dalība būs vienkāršāka kā jebkad, jo pasākumi notiks tiešsaistē! Tas nozīmē, ka jebkurš interesents varēs pieslēgties ar savu vadierīci (telefonu, datoru vai planšeti) un skatīties tiešraidi no koledžas.

Programmā - informācija par studiju iespējām, praksi, stipendijām un īpašiem piedāvājumiem, iespēja veikt virtuālu tūri pa koledžas telpām, iepazīties ar pasniedzējiem un uzzināt studentu un absolventu pieredzi. Un, protams, varēsiet uzdot jautājumus un dzirdēt atbildes!

Izvēlaties piemērotāko datumu un piesakāties jau tagad, aizpildot īsu pieteikuma anketu mūsu mājaslapā.

Saite

 

 

 

Tiešsaistes augstākās izglītības izstāde - 12.martā un 13.martā!

Iepazīstieties ar ārvalstu izglītības iestāžu pārstāvjiem no Nīderlandes, Lielbritānijas, Itālijas, Šveices, Francijas, Vācijas, Spānijas, Norvēģijas, Zviedrijas un citām valstīm.

Vebināru un tiešsaistes tikšanos laikā jums būs iespēja noklausīties izglītības iestāžu prezentācijas, uzzināt detalizētu informāciju par izglītības iestādēm un programmām, studiju finansēšanu, studentu kredītiem, stipendijām, bezmaksas izglītības iespējām, kā arī uzdot jautājumus un sarunāt laikus individuālajām konsultācijām.

Piedalīšanās izstādē ir bez maksas!

Izstādes programma 12. martā: saite

Izstādes programma 13. martā: saite

Reģistrējies pasākumām: saite

Uz tikšanos 12. un/vai 13. martā!

 

 

 

Latvijas Kultūras akadēmija

Skolēnu brīvlaikā, no 15. līdz 19. martam Latvijas Kultūras akadēmija (LKA) piedāvā iespēju 10.–12.klašu skolēniem piedalīties pasākumā “Studenta kurpēs”, aicinot apmeklēt vairāk nekā 30 tiešsaistes lekcijas un nodarbības lielā daļā LKA piedāvātajās bakalaura studiju programmās un apakšprogrammās.


Tiešsaistes akcijā "Studenta kurpēs" skolēniem no visas Latvijas nedēļas garumā būs iespēja virtuāli paviesoties LKA un kopā ar studentiem piedalīties studiju procesā: lekcijās, semināros un nodarbībās. Tā būs iespēja iepazīt studiju procesu, studiju programmas un to saturu, LKA studentus un pasniedzējus, kā arī novērtēt savu motivāciju, izvēloties LKA, kā iespējamo studiju vietu nākotnē.

Vietu skaits lekciju apmeklējumam ir ierobežots, tāpēc skolēni tiek aicināti pieteikties savlaicīgi un ne vairāk kā uz 5 lekcijām.

Lekcijām pieteikties iespējams elektroniski līdz 13.marta plkst. 23.59, aizpildot formu: saite

 

 

 

RSU

RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledža organizē virtuālo atvērto durvju dienu!

Aicinām skolēnus reģistrēties, un pievienoties mums 23. martā plkst. 16:00 zoom tiešraidē.

Līdz 21. martam norit reģistrēšanās pasākumam: saite

Uz tika aicināti studiju programmu direktori, simulāciju eksperti, kā arī studenti, lai tikšanās reizē varētu pastāstīt gan par studiju programmām, gan par to, kā šobrīd notiek attālinātās studijas.

 

 

 

IZGLĪTĪBAS CEĻVEDIS 2021

10. martā iznācis laikraksta „Izglītība un Kultūra” specializēts e-pielikums IZGLĪTĪBAS CEĻVEDIS 2021, kura mērķauditorija ir visu Latvijas skolu 9. un 12. klašu absolventi, topošie studenti, kā arī profesionālo skolu, arodskolu un tehnikumu audzēkņi.

Ja tu esi 9. vai 12. klase, apskāties, lūdzu, šo izdevumu. Tas palīdzēs tev izdarīt izvēli turpmākajās mācībās un studijās.

Izglītības Ceļvedis pieejams šeit: saite

Informācija

 

 

 

Latvijas Jūras akadēmija

Aicinām pievienoties 19.03. plkst. 13:00 tiešsaistes platformai, kur Latvijas Jūras akadēmijas Studentu padomes pārstāvji iepazīstinās Jūs ar studiju procesu un prakses iespējām akadēmijā.

Linkus uz tiešsaistes platformu būs pieejams mūsu facebook lapā (saite) un mājas lapā (saite).

Jūrnieks, tā nav profesija, tas ir dzīvesveids!

 

 

 

“Izglītība un karjera”

Pielāgojoties pašreizējai situācijai, savu ikgadējo izstādi “Izglītība un karjera” pārvietojam virtuālajā telpā un 25. martā mēs plānojam lielāko tiešsaistes pasākumu Latvijā par studiju un karjeras izvēli.

Pasākuma tēma ir “Ko dara dažādu profesiju profesionāļi?”. Dažādu valstu universitātes un citi viesi prezentēs vairāk nekā 20 populāras profesijas mūsdienās.

Reģistrējies pasākumām: saite

Reģistrētiem dalībniekiem būs iespēja apskatīt visu prezentāciju ierakstus arī pēc pasākuma.

Informācija

 

 

 

Latvijas Universitāte

Latvijas Universitāte (LU) aicina skolēnus un topošos studētgribētājus iesaistīties LU attālinātajā pasākumā „Studenta kurpes 2021”, kurā skolēni varēs iekāpt studenta čībās no mājām, iepazīt studiju dzīvi un mācībspēkus, piedalīties lekcijās, semināros un uzzināt visu par ārpusstudiju aktivitātēm.

Pasākums "Studenta kurpēs" ik gadu pulcē skolēnus no visas Latvijas, kuri vēlas iepazīt studiju procesu Latvijas Universitātē, vienu dienu kopā ar studentu piedaloties lekcijās, semināros un iepazīstot studiju dzīvi. Tā ir lieliska iespēja jauniešiem gūt priekšstatu par studiju procesu, studiju programmām un to saturu, mācībspēkiem, ārpus studiju aktivitātēm un iespēja uzdot visus interesējošos jautājumus par LU.

Savukārt studentiem tā ir laba iespēja iegūt pieredzi, jaunu draudzību un apziņu, ka esi kādu motivējis un, iespējams, tieši Tavu ieteikumu vadīts skolēns ir izvēlējies studijas Latvijas Universitātē.

Reģistrēšanās skolēniem notiek no 8. līdz 21. martam.

Pasākuma laikā dalībnieki varēs piedalīties konkursos un laimēt vērtīgas balvas no LU.

Reģistrācija un informācija: saite

 

 

 

Rīgas Juridiskās augstskolas

Vai esi 11.–12. klases skolēns, kas redz savu nākotnes karjeru tiesībās, diplomātijā vai biznesā?

Tad nāc uz Rīgas Juridiskās augstskolas (RJA) bakalaura programmu atvērto durvju dienu 11. martā plkst 16:00 tiešsaistē.

Reģistrējies pasākumam un satiec RJA studentus, pasniedzējus un absolventus, kas iepazīstinās ar augstskolu, mūsu bakalaura programmām, Erasmus apmaiņas studiju un prakses iespējām.

Reģistrācijai: saite

Vairāk par studijām RJA lasi: saite

 

 

 

Karjeras izvēles centrs

2020./2021. mācību gadā Rīgas 34. vidusskolā tika izveidots karjeras izvēles centrs kurā par pedagogu karjeras konsultantu (PKK) strādā Jeļena Matjakubova.

Šajā mācību gadā pedagogi, izglītojamie un vecāki arī mūsu skolā karjeras izvēles centrā var saņemt konsultācijas par karjeras izglītību un konkrēta cilvēka vai ģimenes interesēm un vēlmēm šajā jomā.


Pedagoga karjeras konsultanta individuālo konsultāciju grafiks:

Pirmdiena 14:00 – 15:00

Trešdiena 15:30 – 17:30 +vecāki

Piektdiena 14:00 – 15:30

KI programma

Informācija

 

 

 

Предложения


Profesionālā vidusskola "Victoria"

Frizieris

 

 

 

Дни открытых дверей


Latvijas Kultūras koledža

RISEBA

Latvijas Lauksaimniecības universitāte

 

 

 

Kā top žurnāls?


Информация

 

 

 

TALLINN UNIVERSITY NEWSLETTER - MAY 2020


Информация

 

 

 

Предложения


Grafikas un multimediju specialists

Viesnīcu specialists

 

 

 

Atvērto durvju dienas 2020


Информация

 

 

 

Universitātes aicina


RTU

RSU

RISEBA

Ekonomikas un kultūras augstskola

Transporta un sakaru institūts

Rīgas Mākslas un mediju tehnikums

Rīgas Stila un modes tehnikums

 

 

 

Karjeras izvēle


Karjeras izvēle, psiholoģija

Ko īsti nozīmē IT joma

 

 

 

KARJERAS IZVĒLE


Atvērto durvju dienas

Jaunās profesijas

Profesiju apraksts

Karjeras izvēle

 

 

 

Iepazīsti profesiju dažādību


Iepazīsti profesiju dažādību

Noderīgas interneta adreses

 

 

 

"Логист - кто это и чем занимается?" 03.12.2019.


В рамках проекта Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” (PVS ID 3713), учащиеся 11-х классов экскурсией посетили логистическую компанию “Kreiss”. Во время встречи учащиеся лучше узнали о профессии логиста и о дополнительных возможностях в будущем приложить свои силы в этой перспективной деятельности.


No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos

No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos

No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos

No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos

 

 

 

“Я - лидер и создатель своей жизни” 20.11.2019.


В рамках проекта Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” (PVS ID 3713), в школе происходила встреча с сертифицированным супервизором, тренером и руководителем Audemio.lv Индрой Марковой. Во время практических занятий у учеников 12 классов была возможность попробовать упражнения в игровой форме и познакомиться с теоретической базой, которые были направлены на то, чтобы учащиеся cмогли поверить в себя, открыть и реализовать свои возможности и характерные признаки в неординарных ситуациях.


No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos

No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos

 

 

 

"О профессиях от профессионалов." 28.10.2019.-29.10.2019.


В рамках проекта Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” (PVS ID 3713), в школе проходило карьерное мероприятия “О профессиях от профессионалов.” для учащихся 1-4-х классов. В ходе встречи учащиеся лучше узнали о таких профессиях, как ветеринар, повар, специалист по текстилю и мастер бумажного дизайна и поучаствовали в мастер-классах.


 
No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos
No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos
No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos
No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos
No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos
No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos

 

 

 

«Я буду ди-джеем» 21.02.2019.


В рамках проекта № 8.3.5.0 / 16 / I / 001 «Поддержка карьеры в общеобразовательных и профессиональных учебных заведениях» (PVS ID 3713) состоялось мероприятие для учеников 7-го класса «Я буду ди-джеем».

21.02.2019. школьники в школе встретился с представителями Рижской диджейской школы. Целью мероприятия было ознакомление учащихся 7-го класса со специализацией DJ и производственной площадкой под руководством сотрудника Рижской школы DJ. Было проведено 4 практических занятия с профессиональным музыкальным оборудованием. Целью мероприятия было выявить учеников с их музыкальностью и художественными способностями, талантами и показать, как увлекательная работа может стать профессией.


 
No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos
No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos
No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos
No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos

 

 

 

"А в театре работают только актеры?." 21.01.2019.-31.01.2019.


В рамках проекта Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” (PVS ID 3713), для учащихся 5-6 классов состоялась учебная экскурсия в театр Свободных актеров.

В ходе экскурсии, у ребят была возможность посмотреть работу театра с другой стороны кулис. Увидели, что происходит в гримерных, как изготавливаются декорации, о работе осветителей и режиссёров по звуку. Ученики приняли участие в актерском мастеркласе, попробывали свои силы в нeпростом ремесле актера.


 
No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos

 

 

 

"От идеи до реализации." 05.12.2018. и 07.12.2018.


В рамках проекта Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” (PVS ID 3713), с профессором Высшей школы ISMA для учеников 8-9 классов.

В процессе занятия учащиеся получили знания о том , как правильно планировать деятельность, чтобы достичь своего карьерного роста. Преподаватель провел теоретические занятия и различные практические тренинги и тесты, которые направлены на познание своих сил, интересов.


 
No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos
No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos
No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos

 

 

 

"Когда хобби становится твоей профессией." 13.11.2018.-15.11.2018.


В рамках проекта Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” (PVS ID 3713), в школе проходила встреча с художником оформителем, во время творческой мастерской ученики 1-2 классов могли ознакомиться со спецификой этой профессии и попробовать свои силы.

В завершении занятия у учеников была возможность задать интересующие вопросы представителю данной профессии.


 
No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos
No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos
No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos
No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos

 

 

 

Карьерная неделя 2018 «Строй свою карьеру сам!»

В рамках Карьерной недели 2018 «Строй свою карьеру сам!»  в нашей школе были организованы различные мероприятия: встречи с представителями профессий, интерактивные игры и дискуссии, экскурсии, опросы и анкетирование, викторины и другие внеклассные мероприятия.

Спасибо классным руководителям и родителям за проведение разнообразных и интересных мероприятий!


 
No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos
No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos
No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos
No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos

 

 

 

"Мир професий. 21.04.2018."

21.04.2018. в 3д классе прошел классный час “Profesiju pasaule.” Цель мероприятия ознакомить учащихся с миром профессий, дать определения профессии, должности и специализации. А также профориентации учащихся с использованием карьерного компаса.

No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos
No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos

 

 

 

 
 

"Компания моей мечты.Молодежный форум" 26.03.2018.-27.03.2018.

В рамках проекта Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” (PVS ID 3713), в школе проходила встреча со специалистами по маркейтингу и финансовыми менеджерами. Которые поделились своим опытом в открытии и развития собственного бизнеса. Входе практического занятия учащиеся создавали компанию своей мечты, разрабатывали бизнес план, и получали комментарии специалистов.

No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos
No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos

 

 

 

 

"Ярмарка профессий." 26.02.2018.

В рамках проекта Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” (PVS ID 3713), прошло мероприятия ''Ярмарка профессий.” для учеников 1.- 3. классов. Цель мероприятия: ознакомить учащихся начальной школы с разными профессиями и поднять профессиональный престиж профессий. Было организовано пять мастерских, учащимся было предложено услышать рассказ о профессиях: моряка, химика, психолога, мастера маникюра и столера.

 

 

 

 

"Тренинг личной эфективности и уверенного поведения в построении карьеры." 09.03.2018.

В рамках проекта Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” (PVS ID 3713), прошел психологический тренинг, целью которого было помочь учащимся в выборе правильного направления своей рабочей деятельности. В ходе тренинга было проведено много активностей,заданий и дискусии.

 

No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos
No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos
No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos

 

 

 

«Путешествие по миру профессий. "07.02.2018.

В рамках проекта Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” (PVS ID 3713), прошла викторина для 5-7 классов. Каждый класс разыгрывает определенную профессию, про которую готовит рассказ и 5 вопросов про эту профессию. Каждый класс презентует сворю профессию, задает вопросы и получает пункты за правильные ответы. После все классы участвуют в викторине.

 

Итоги викторины:

1 место-5б и 7ц

2 место – 5ц – 7а

3 место – 5д – 7 б

 

 

No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos
No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos
No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos
No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos

 

 

 

"Моя спортивная карьера."09.02.2018.

В рамках проекта Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” (PVS ID 3713), прошла встреча с представителями спортивных профессий с для учеников 7-9 классов, в гости к ученикам пришли фитнесс тренер и президент федерации по панкратиону. После встречи ученики стали иметь представления о том где можно получить необходимое образование и спортсмены в наше время тоже профессия.

 

 
No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos
No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos

 

 

 

«Путешествие по миру профессий. " 1-4 кл.06.02.2018.

В рамках проекта Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” (PVS ID 3713), прошла викторина для 1-4 классов. Каждый класс разыгрывает определенную профессию, про которую готовит рассказ и 5 вопросов про эту профессию. Каждый класс презентует сворю профессию, задает вопросы и получает пункты за правильные ответы. После все классы участвуют в викторине.
 

Итоги викторины:

1 место - 2б и 3б

2место - 1б и 3.е

3место - 1а и 3.а

No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos
No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos
No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos
No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos

 

 

 

"Профессия инженера-это интересно и перспективно !" 26.01.2018.

В рамках проекта Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” (PVS ID 3713),прошло мероприятие „Inženierzinātnes-tas ir interesanti un perspektīvi.” для учеников 11 классов. Целью мероприятия было ознакомить учащихся со спецификой профессией инженера. В ходе мероприятия было организованна встреча с представителем этой профессии, который рассказал об образовании и возможностях работы. Ученики 11б класса посетили Мото музей, где ознакомились со спецификой профессии.
 
No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos
No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos
 
 

"Где пригодится профессия художника и дизайнера ?" 30.01.2018.

В рамках проекта Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” (PVS ID 3713),прошло мероприятие „Где пригодится профессия художника и дизайнера ?”для учеников 6 классов. Во время посещения музея порцелана , для учеников 6б класса был организован мастер класс, в процессе которого ученики смогли создать своими руками работы из порцелана.

 

No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos
No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos

 

 

 

"Любимая работа, как жизненное приобретение" 12.12.2017.

В рамках проекта Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” (PVS ID 3713),прошло мероприятие “Mīļākais darbs kā dzīves ieguvums. ”для учеников 8-11 классов. Целью занятия было, дать понимания ученикам ,как правильно одеваться и правильно вести себя во время интервью на приеме на работу. Во время практического занятия ученики разыгрывали сценки про прохождения интервью и получали анализ своих действий специалиста.

No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos

 


"Мастерские разных профессий" 29.01.2018.-02.02.2018.

В рамках проекта Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” (PVS ID 3713),прошло мероприятие “Мастерские разных профессий ” для учеников 4-5 классов. Цель мероприятия: ознакомить учащихся с разными профессиями и поднять профессиональный престиж профессий. Было организовано пять мастерских, учащимся было предложено услышать рассказ о профессиях: актера, фитнес тренера, парикмахера, флориста и косметолога.

.

 

 

 
No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos
No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos
No kopīgiem pasākumiem uz savstarpējo saprašanos

"Сироп из профессий" 24.11.2017.-26.11.2017.

Во время недели карьеры ученики 4 и 9 классов принимали участия в районных мероприятиях. Целью мероприятия было поднять интерес молодежи к актуальным профессиям. Команды путешествовали по станциям и общались с экспертами.

 

"Создай свое CV и мотивационное письмо." 14.11.2017.-21.11.2017.

В рамках проекта Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” (PVS ID 3713),прошло мероприятие “Создай свое CV и мотивационное письмо. ” для учеников 8-11 классов. Целью занятия было, дать понимания ученикам,как правильно писать CV и мотивационное письмо для приема на работу, дать понимание какие главные аспекты надо указывать, чтобы показать свой потенциал. Сначала было проведено теоретическое занятие, где были озвучены главные принципы написания мотивационного письма и CV. Во время практического занятия специалист провел анализ, мотивационных писем и CV и дал ценные советы и свое резюме.

 

 

  

Встреча с представителями Dream Foundation 15.09.2017.

15.09.17. Встреча с представителями Dream Foundation для учеников 11 классов, в ходе встречи учащиеся получили необходимые знания об обучении за границей.