Informatika.png
zn20_1.png
Guitars.png
11.png
slide_5.png
Sajema.png
33.png
slide_4.png
slide_1.png
China-dance.png
Komforta-diena.png
slide_2.png
Sākums

Sludinājumi

Cienījamie skolēnu vecāki turpmāk, lai iegūtu MS Teams un Mykoob.lv paroles, lūdzu vērsieties: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.,norādot bērna klase un vārds, uzvārds un sāvu e-pastu.

 

Mācību procesa organizācija 2023./2024. mācību gada I. semestrī 

Tiešsaistes mācību stundas noteikumi

Izglītojamo vecāku un citu nepiederošu personu uzturēšanās kārtība Rīgas 34.vidusskolā


 bernu tiesibas Bērnu Tiesības

Likuma uzdevums (2. pants)
Šī likuma uzdevums ir noteikt, kādas ir Tavas tiesības, brīvības un to aizsardzība, ņemot vērā, ka Tev kā bērnam ir vajadzīga īpaša aizsardzība un gādība.


Rīgas 34.vidusskola

Kandavas 4, Rīga, LV-1083, tālruņa numurs: 67474059, 67458895; e-pasts:Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ir pārzinis Jūsu un Jūsu bērna personas datu apstrādei (Informācija)


E-adrese:

 

Jaunumi

Eiropas Valodu diena 2023

Kopš 2001. gada 26.septembra Eiropas Savienības dalībvalstīs  tiek svinēta Eiropas Valodu diena. Tad īpaša uzmanība tiek pievērsta Eiropas valodām, valodu daudzveidībai un to apguvei.

Valodu diena mūsu skolā  laika gaitā ir izvērtusies par  brīnišķīgu tradīciju: tiek rīkoti jauki koncerti, kuros skan dziesmas un dzejoļi vairākās valodās, skolēni rāda aizraujošus skečus dažādās valodās. Šogad, kas arī ir Prasmju gads,  sākumskolas un pamatskolas skolēni aktīvi piedalās aktivitātēs, kurus piedāvā Eiropas Savienības Māja Rīgā: vārdu kolāžas izveidē  “Kāpēc jāmāca valoda?”, interesantā  multilingvālā viktorīnā “Kura valoda tā ir?,” mēles mežģu konkursos, spēlē “Kur es esmu?”, iepazīstas ar interesantiem faktiem par valodām. 9. un 11. klases skolēni runāja par valodas lietpratību un prasmēm, 12. klases skolēni organizēja debates par  valodu mācīšanās nozīmi multilingvālajā vidē.

Cik jauki, ka mums ir iespēja izzināt pasauli dažādās valodās!

 FOTO >>>

APSVEICAM!

2023. gada septembrī Helsinkos norisinājās rakstnieka Mihaila Prišvina 150. jubilejai veltītā starptautiskā literārā projekta "Mežs uzplaukst" fināls. Konkursu organizēja Planētas humānistu asociācija un Krievu māja Helsinkos. 

 9.b klases skolnieks ROBERTS RUNDĀNS ir apbalvots ar konkursa speciālo diplomu “Par augstu literārās valodas līmeni”.

 Uzvarētāji tiks apbalvoti Helsinkos, Somijā un viņu darbi tiks iekļauti "Mežs uzplaukst" krājumā. 

 PALDIES par ieguldīto darbu, sagatavojot skolēnu konkursam, krievu valodas un literatūras skolotājai RAISAI ANDŽĀNEI!

Lasīt tālāk ...

AICINAM!

Cienījamie 7. kl. skolēnu vecāki!

Aicinam jūs uz "Vecāku kluba" tikšanos, kas notiks 19.septembrī plkst.18:30 Mazajā zālē, Kandavas ielas 4.

Runāsim, kā psiholoģiski atbalstīt skolēnus pārejai uz mācībām latviešu valodā, par iespējamajām grūtībām.

Tikšanos vadīs skolas psihologs Jeļena Sivuha un direktora vietniece Darja Pallo. Mēs gaidām jūs un esam gatavi atbildēt uz visiem jūsu jautājumiem.

Ar cieņu Jeļena Sivuha izglītības psihologs, sert. psihoterapias speciālists t. 29941951

APSVEICAM!

Katru gadu biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts” rīko pirmās palīdzības sniegšanas sacensības skolēniem, lai pilnveidotu bērnu un jauniešu zināšanas un prasmes pirmās palīdzības sniegšanā, kā arī lai motivētu rīkoties nelaimes gadījumā.

APSVEICAM Rīgas 34. vidusskolas komandu ar II vietu Latvijas Sarkanā Krusta republikas sacensībās.

PALDIES par ieguldīto darbu, sagatavojot komandu sacensībām,  bioloģijas skolotājai RUTAI BANCĀNEI!

APSVEICAM!

Apsveicam mūsu futbola komandu(4-5 klašu grupa) un sporta skolotāju D.Peļevinu ar iegūto 1.vietu Kurzemes rajonā sacensībās.